www.sudzibas.lv Pukes Nepērciet Depo puķes jo tas visas ir slimas

Pukes - Nepērciet Depo puķes jo tas visas ir slimas

Nepērciet Lubanas un Krasta ielā puķes, ja negribat lai saslimst arī pārējas...28 martā biju Lubānas Depo un iegādājos puķes, trīs dienas mocījās, bet šodien visas izmetu ārā, jo visas bija slimas un pilnas ar kukaiņiem. Nesaprotu, kā viņas dzīvo tur, bet kad aizved mājās..Tad aiziet pa pieskari visi 14 lati, un puķu arī nav. Un Krasta Depo, ir tas pats.
Arī pagājušo gadu, viena pārdevēja Lubānas Depo, man burtiski iesmērēja sīpolstādus, bet te nu bij lai kaut kas uznaktu, mmm.. jā uznāca vienas smilgas un tā arī vēlāk nopuva...Tākā mīļie cilvēki padomājiet, kā labāk izmantot un iegūldīt savus līdzeklus.

R

. ....kl 03.04.2009

Es pagājšgad Depo sapirkos gladiolu sīpolus. Domāju, rudenī būs man gladiolas. Aha!!! SAgribēji!!! Viņas izauga, bet kā sāka vērties pumpuri, tā vienkārši sapuva. Salnas naktīs nebija. Izrādās, ka visas puķes, sēklas, stādus utt, ko tirgo Depo, Rimi, Maxima utt. ved no ārzemēm... Tur par santīmiem pārdod gibrītus, kuriem nav garantija, ka tie uzaugs, izdīgs, uzziedēs... pārdod tādām muļķu valstīm, kā Latvija. Bet mēs, pircēji, tos jau nopērkam par 200 x uzkrūvētām cenām.
Tāpēc, ja gribi dārzā smuku puķi, nopērc stādus no tantiņas tirgū.

Mamma 03.04.2009

Nu paldies ka pabridinaji, tieshi rit braucu uz Rigu . Domaju kadu zaljumu ieks Depo nopirkt bet nu neka.

A anna 05.04.2009

Ne jau visi augi, kas ienāk no ārzemēm ir "norakstāmi", jo lielākā daļa telpaugu, arī dārza augu Latvijā tiek ievesti no citām valstīm, piemēram, Nīderlandes, Polijas, Vācijas un ne jau tāpēc, ka nav, ko darīt, bet gan tāpēc, ka vietējie neko neražo, ja ražo, tad nepietiekamos apjomos, turklāt cenu līmenis ievestajiem augiem ir "kudiš" pieņemamāks mūsu sabiedrībai. :)
Neaizstāvu DEPO, jo pati Daugavpils veikalā iepirku slimus augus (tikai daži ir izdzīvojuši): ar pūkainajām bruņutīm, pārlietus, puspuvušus...utt. Tikai esmu sapratusi, ka turpmāk pirms augu iegādes jebkurā vietā tos izpētīšu kārtīgi.
Šajā situācijā DEPO laikam neapjēdz, ka pirkuma līgumos noteikti būtu jābūt iekļautam punktam par to, ka slimus augus nevar dot, ka augi atbilst visām fitosanitārajām prasībām utt.

š šeherezade 05.04.2009

Nezinu gan, kā ar Depo, bet jau otro gadu Rimčikā pērku lētos-ap 20sant, gladiolu sīpolus, arī importīgie, bet nu cik superigās krāsās uzzied un izdodas arī saglabāt uz nākamo gadu...

Mamma 05.04.2009

Vislabaka tomer ir Latvijas prece nevis sveszemju leetais piedavajums.

š šeherezade 05.04.2009

Pilnigi piekrītu un tapēc ari neko no Bakker kataloga nepasūtu, bildēs tik skaisti izskatās, bet atsūta jau sakaltušus augus...un cenas tur arī nesamerigi augstas

A ally 22.04.2009

es gan pērku no privātajiem audzētājiem ziedus, sanāk nedaudz dārgāk, bet tomēr tām ir izcila kvalitāte dažiem pat vēl ir labas rekomendācijas. :)) :)