www.sudzibas.lv PTA Slikts serviss

PTA - Slikts serviss

Sodien 12.01.17 vēlējāmies iegādāties trauku mazgājamo masinu, cepeškrāsni un gāzes virsmu. Paprasot pārdevēju pastāstīt par precēm ko jau iepriekš noskatījāmies majas lapa sajūta bija ka vins no mums kaut ko pērk. Runa loti rupji apskaidrot tehniskas īpašības īsti nevar vienīgais nu re kur šitais ir no Vācijas ta tad labs... kad prasījām par cenu jo gribējām visu nopirkt skaidra nauda ( un tad vini dot atlaidi) ar kalkulatoru kaut ko stav un skaita sajūta ka savu pelņu no pārdošana. Piedāvā cenu daudz lielāko ka internet veikala (50 eiro). Kad uzjautāju kāpēc tad jums tur cenas ir mazākas? Atbild rupji no ko tad jus tur skataties? Vel salīdzini.lv būtu salīdzinājusi!!! Bet tas tacu ir viena un ta paša firma! Beigas iztērējot 1.500 eiro pat nesaņēma paldies par pirkumu lai jums labi kalpo...

K Kvebek 12.01.2017

Ha ha ha... nekas nav mainījies 5 gadu laikā. :) Mēs ar vīru saskārāmies tajā veikalā ar identisku attieksmi, tikai stipri senāk. Gribējām pirkt leduskapi un veļas mašīnu . Viss notika identiski kā Jūsu situācijā, vienīgi mēs neko tur nenopirkām un sajutāmies kā lētā Rumbulas mašīnu placī,kur ar mums "barigas" mēģina kaulēties. Aizgājām prom un nopirkām visu "RD Electronics" veikalā. PTA vairs nekad neatgriezīšos. Brrr.. pārdevēju attieksme kā lētā tirģelī. Viss tas pats sviests ar atlaides demonstratīvo rēķināšanu uz kalkulātora un skaļu apkaunojošu konsultēšanos ar kolēģi un stulbu komentāru izteikšanu. Pat manam vīram, kuram viss parasti ir vienalga palika neērti. Tā paradti uzvedas zema uzglītības līmeņa cilvēki.

S SigitaSS 13.01.2017

Jums vēl kaut nedaudz pieklājīga attieksme tika. Es ar vīru devos uz PTA,lai iegādātos jaunu virtuves iekārtu (ledusskapi,veļas mašīnu, boileri uc). Kad vērsāmies ar saviem jautājumiem pie pārdevēja-konsultanta, viņš mums rupjā tonī atbildēja - "ja jums interesē kāda prece,meklējiet to mājas lapā. Interesē cena? Meklējiet mājas lapā. Gribat zināt tehnisko info? Meklējiet mājas lapā".
Rodas jautājums - kam ir domāti konsultanti,kas tur vazājas apkārt,ja nevar sniegt nekādu informāciju?
Vai tiešām šai iestādei klienti ir mazsvarīgi?
ļoti rupji un nezinoši konsultanti.
Pēc tam tehniku nopirkām Puškina ielā 1, kur tirgo ļoti labu tehniku. Jau vairāk kā 2 gadus viss kalpo super. Cenas arī labas iedeva. Esam pilnībā apmierināti