www.sudzibas.lv PTA Slikta garantijas apkalpošana.

PTA - Slikta garantijas apkalpošana.

2012.gadā nopirku pie viņiem Bosh mikseri (ar bļodu)..., pēc gada sagāja "čībā" rotējošā sistēma (miksera slotiņas sāka veidot "astotnieku"), aiznesu uz veikalu "Rīga Plazā" un viņi NEŅEM PAŠI, lai aizvestu uz darbnīcu, kā arī nemaina pret līdzvērtīgu preci, bet liek pašam braukt uz Sarkandaugavas vai Buļļu remontdarbnīcu, kur man jādabū meistara konstatējums par preces nefunkcionēšanu. Absolūti nepretīmnākošs serviss (jeb servisa nekāda)...Remontdarbnīcu laiks līdz pl.17, bet mans darba laiks ir līdz pl.19-20...Es jautāju pārdevējam,-vai nav kāda alternatīva un viņi varētu manu mikseri aizgādāt uz remontdarbnīcu, kā arī atvest atpakaļ.., bet, diemžēl pārdevējs atbildēja, ka NAV!
Es veikalā PTA vairs nedomāju iepirkties!

E