www.sudzibas.lv PTA slikta atieksme pret klientiem

PTA - slikta atieksme pret klientiem

ATIEKSME PRET KLIENTIEM IR VIENKĀŠI NOŽĒLOJAMA.Par ko šie nožēlojamie pārdevēji saņem algu? Šodien pirmo reizi iegriezos pta veikala,kurš atrodeas Ganību dambī un gribeju izttērēt naudu iegadajoties tv,bet pēc sarunas ar pārdevējiņu sajūta bija tāda,ka es viņam to preci prasu par brīvu. Nu protams ka pēc tādas attieksmes es savu naudu tur neatstāju un neiesaku arī pārējom to darīt.Aizbraucu uz Elkor un tur arī nopirku vēlemo preci.Pārdevēji,kuri strāda pta nav savā vietā. Novēlu vadībai vairāk piestrādāt pie pārdevēju izglītošanas.

T

E ELLIO 11.11.2014

Skaitoties lielākais sadzīves tehnikas veikals. Bet izvēles nekādas. Lai nopirktu pēc izmēriem atbilstošu ledusskapi, braucām uz Elkoru.

T trakotais 11.11.2014

jā, bet PTA ir lētāk un var jau arī atrast citu pārdevēju, ja ar šo bija problēma

nevar sazvanīt un neatgriež naudu