www.sudzibas.lv PTA Nekorekta attieksme un slikta produkcija

PTA - Nekorekta attieksme un slikta produkcija

Iegādājāmies pie pta iebūvējamo lledusskapi. Vēlāk iebūvējot to un sākot dzīvot izrādās, ka ledusskapim ir ļoti skaļš, kā viņi to sauc "gāzapmaiņas posms" (papildus kompresora darbam, kas nav traucējošs, ir regulārs skaņas troksnis, kas ir traucējošs) . Izsaucot servisu, tiek samērīti decibeli, bet tie, protams, netiek pārsniegti. Tā tad viss kārtībā.
Tajā pašā laikā, identiskam virtuves iekārtojumam nopirkts viens no lētākajiem ledusskapjiem rd elektroniks veikalā ir bez šī trokšņa. Par vaicājumu pta pārdevējam, kāpēc tā, ja speciāli izvēlējāmies dārgāku ledusskapi ar cerību, ka klusāks, viņš atbild, ka tā ir laimes spēle, var būt un var nebūt, jo viņi savā lielajā noliktavā nevarot to pārbaudīt utt.
Tad jau laikam labāk pirkt divus rd lētos un cerēt kā loterijā.
Tāpēc cilvēki, izvēlamies labāk pirkt internetā, jo tad 14 dienu laikā preci var atgriezt un var izvairīties no šādām nebūšanām.
Lai visiem labi.