www.sudzibas.lv PTA Kas par apkalpošanu

PTA - Kas par apkalpošanu

Nopirkām 09.02.17. Ledusskapi indesit, kuru ieteica mums klientu konsultants. Samaksājām par piegādi un nākamajā dienā to laimīgi saņēmām mājās. Pirms parakstījām papīru par piegādi, vajadzēja novērtēt tā ārējo izskatu, šķita viss bija kārtībā. Kā teica, pēc 4h pieslēdzām... Un tad sākās, kaut kāda nesaprotama spalga skaņa ik pēc 15/20min. Gulēt nebija iespējams. Aizbraucot uz pta, viņi vienīgais ko ieteica ir gaidīt meistaru. Tā kā bija brīvdienas, meistars, protams, necēla, atbildēja pirmajā darba dienā, un ka būšot pēc 2 dienām, tā kā esot 2 dienu atvaļinājums. Interesanti, bet nu labi. Ceram, tikai, ka viņš atbrauks un norakstīs to ledusskapi, nevis sāks vēl remontēt. Gulēt ejam aiz aizvērtām durvīm, drīz būs jāsāk dzert nervu zāles no tās neizturamās skaņas. Varbūt pta speciāli tirgo preci ar defektiem, lai pēc tam meistari tās vnk pieremontē? ! Tad jau varēju pirkt lietotu preci no ss.lv - tas pats kaķis maisā vien būtu, tikai lētāk!

I

"Varbūt pta speciāli tirgo preci ar defektiem, lai pēc tam meistari tās vnk pieremontē? !" - protams, viņiem pat ir vesela brigāde, kura pirms tam tās preces sabojā, lai meistaram būtu ko pieremontēt.
"Tad jau varēju pirkt lietotu preci no ss.lv - tas pats kaķis maisā vien būtu, tikai lētāk!" - un meistaru arī ss.lv var sameklēt tādu, kurš strādā bez brīvdienām un atvaļinājumiem un maksāt viņam par remontu (īsti neizpratu par to kaķi: ja jums ledusskapī bija kaķis maisā, tad varbūt viņš to ledusskapi arī grabināja. Ledusskapja lietošanas instrukcijā ir īpašs noteikums, kurš aizliedz ledusskapī ievietot mājdzīvniekus)

M [email protected] 14.02.2017

Nezinu kā ir Jūsu gadījumā, bet ledusskapjiem vienmēr ir pieskrūvēts kompresors priekš transportēšanas. Pirms ieslēgt skrūves ir jāatskrūvē, jānoliek ģimenes arhīvā. Kad atskrūvēsiet, ledusskapi nedzirdēsiet. Lai veicās.

I IBb441 15.02.2017

Paldies par ieteikumu,bet mūsu gadījumā tomēr bija rūpnieciskā ražojuma brāķis.
Meistars, kurš tomēr norunātajā laikā atbrauca,uzreiz saprata,kas par kļūmi,jo šo nepanesamo skaņu biju jau ierakstījusi savā telefonā. Meistars ledussksapja aizmugurē k-kādu ,,trubu,, kā viņs saka, salieca un spalgā skaņa pazuda. Pagaidām, pāris h pēc meistara prombūtnes,skaņa nav dzirdēta. Vienīgais ir jāsamierinās,ka jaunie mūsdienu ledusskapji ir skaļāki. Paldies meistaram,kurš bija tik laipns, visu detalizēti izstāstīja un parādīja, ka būtībā nekādu lielu pretenziju vairs nav. Galvenais lai viss darbojās! Bet,par mūsdienu ledusskapjiem varēja izskaidrot arī pirms ledusskapja pirkšanas pārdevējs konsultants.