www.sudzibas.lv PTA nav kvalitātes

PTA garantijas serviss - nav kvalitātes

Trīs reizes esmu vedis labot dažādu tehniku pēc garantijas - ļoti laipns meistars, tikai darbam nav rezultāta.
Pat pārbaudot uz vietas, pēc 1-2 nedēļām atkal tā pati vaina parādās. Ja nepārbauda, tad izrādās, ka ir iztikuši ar kosmētisko remontu, bet problēma nav novērsta.
Vārdu sakot - ņemot vērā viņu atrašanās vietu Ganību dambī 40c, esmu degvielā tur vairāk nobraukājis (nemaz nerunājot par patērēto laiku), nekā tie daži nomainītie filtri bija vērti.
Tā ka - vēl reizi meistaram paskaidrošu, ko īsti vajag salabot (nezinu, varbūt labāk iesniegt rakstiski un paņemt parakstu, ka ir iepazinies070...?) un tad - nekad mūžā vairs!!!

J

O Onka 26.03.2011

Man gan liekas, ka tur ir "Elektronika serviss", kurš atrodas PTA telpās, jo tai firmai nav pašiem sava servisa - ir tehnika un servisa centri, kuri sadarbojas ar attiecīgo ražotāju! Pats pa laikam tur nesu tehniku un nesūdzos. Vispār jau pašam ir jābrauc, ja galīgi nav ko darīt, jo garantijas remonts nozīmē to, ka meistars ierodas ciemos pie Tevis. :)

V Valdis 11.04.2011

Pilnīgi piekrītu ! Ļoti slikts serviss. Viss ko esmu nesis, viss nedarbojas, vai darbojas slikti..

J jukko 14.12.2011

Varu pateikt - viss, kas saistiits ar remontu (redzams defekts, ko pieteica klients!!!) - viss ir izpildiits! IIsa laika! Bet gadaas, ka klienta aizdomas par tehnikas atbilsti dazreiz parsniendz razotaja raksturojumus...Tapeec arii serviis nevar palidzeet cilveekiem (aitam) kuri griib no teluka vai ledusskappi vairaak, nekaa vins var izdariit! visu, ko nodevu uz remontu - viss salabots un darbojas paslaik!!! nefik dirst uz servisu, ja ptev rokas no ... !!!