www.sudzibas.lv PTA par meliem

PTA Ganību dambī - par meliem

Vecais veļas automāts noplīsa, tēpēc biju spiesta iegādāties jaunu. Vakar PTA veikalā noskatīju veļas automātu, kura cena - Ls 208, -. Sāksim jau ar to, ka viens PTA pārdevējs mani par katru cenu centās pierunāt pirkt Bloomberg automātu. Tikai vēlāk sapratu, ka visticamāk Bloomberg par šo uzbāzīgo reklāmu viņam maksā. Pieņēmu lēmumu iegādāties Wirpool, bet uzreiz makasāt varēju tikai pusi - 100 latus. Gatavojotos doties uz Ge Money, jo šī kompānija man jau daudzkārt ir palīdzējusi par sakarīgiem procentiem iegūt kāroto mantu. Bet PTA pārdevējs man apgalvoja - "Lateko līzingā", kas atrodas turpat PTA, esot daudz zemāki procenti nekā Ge Money... Un šoreiz es uzķēros. Noslēdzu līgumu ar "Lateko līzingu"par 108 latu aizdevumu un...aiz satraukuma vai kā tobrīd neizlasīju, ka Lateko par šo pakalpojumu par papīru noformēšanu un procentos prasa 66 latus!!! Murgs! Tātad vairāke nakā pusi no aizdevuma summas. Turklāt par aizdevuma noformēšanu nezin kāpēc tiek prasītui Ls 20.80 - 10 procenti no veļas automāta kopējās vērtības, nevis no aizdevuma sumas ( Ls 108, -) . Mani neatstāj sajūta, ka esmu apzagta. Un pati esmu vainīga, ka klausījos PTA darbinieka vāvuļošanu un neizlasīju līgumu. lateko pārstāvis mani steidzināhja, aiz muguras bija rinda, turklāt es nesen Lateko apmaksālu līzingu, kurā bija pavisam citi - normāli - noteikumi. Ne tāda apZagšana. Nepieļaujiet arī jūs šādas kļūdas. Bet mani "Lateko Līzings" vakar apzaga!

I

S slieka 26.08.2010

Nu ko lai saka, pārdevējs izcili pildīja savus darba pienākumus, savukārt par Lateko - pati vainīga!!!

K Katte 26.08.2010

Nu ko lai saka, pārdevējs izcili pildīja savus darba pienākumus-Murgs ja pārdevējs būtu izcili pildījis savus darba pienākumus tad cilvēks būtu apmierināts un arī turpmāk ieteiktu visiem šo veikalu bet tagad sanāk tāda vienreizēja veiksme:(
Katrai precei savs pircējs un kādu dienu ienāks veikalā cilvēks un prasīs tieši to Bloomberg kuru šī kundze negribēja, un pārdevējs no sākuma uzklausītu pircēju un tad piedāvātu tad tas būtu izcils pērdevējs pie kura no šī klienta ieteikumiem atnāktu vēl draugi un paziņas tāka vadībai jāpadomā kas ir viņu prioritātes:)

O Onka 20.09.2010

Par līzingiem - diez kapēc man liekas, ka Ge Money un Hanza jau labi sen nedod līzingu sadzīves tehnikai un te pieminētais Ge Money dod vien naudas kredītus ar likmi līdz no 26%-35% gadā ... Lateko te apraksītais gadījums laikam būs šāds - 20.80 ir mazliet savādāk noformulēta obligātā pirmā iemaksa - šī summa arī iekļaujas procentos ... Samaksā šo summu un procenti gadā tiek aprēķināti mazāki ... Tagad mājās paņem rokās līgumu, paskaties mēnešu skaitu un parēķini, vai pašas gribētais Ge Money sanāks lētāks, vai dārgāks pēc procentiem, kas reāli būs 30%-35% gadā kā naudas kredīts (ja nemaldos, Lateko ierēķinot šo pirmo iemaksu reāli sanāks apm 26% gadā, bet standarta likme bez kontroles kkur ap 10% gadā) ... Erudīcijas pēc šo sevis aprēķināto pārmaksu it kā noņem nost un vēl varētu sanākt, ka Tu pārmet līzinga kompānijai (bankai) ka viņi Tev nedāvina naudu ... :)

Es jau saprotu, ka valstī visi ir slikti, visi Tevi vēlas tikai apkrāpt, bet pirms kaut ko sāc brēkt, varbūt parēķini skaitļus ... Pats pietiekami daudz ar dažādiem mazumtirdzniecības līgumiem esmu strādājis un zinu, ka zem 20% gadā procenti vienkārši nav - nu nedod bankas naudu par zilām acīm ... ;)