www.sudzibas.lv PTA attieksme

PTA - attieksme

šim veikalam acīmredzot nav būtiski ienākumi un noteikti arī ne klientu attieksme. Esmu klients, juridiska persona, kam steidzami vajadzīga iebūvējamā tehnika (cepeškrāsns, ledusskapis, indukcijas virsma, trauku mazgājamā mašīna) ekskluzīva īres dzīvokļa nodošanai. Zvanīju uz veikalu, lai noskaidrotu, vai viņiem uz vietas ir attiecīgas preces (lai zinātu, vai ir vērts tērēt laiku un braukt uz Rīgas otru galu pārbaudīt - kas ir uz vietas un kādas ir alternatīvas), man atbildēja, ka, ja man vajagot, lai es braucot pie viņiem, pa telefonu man neko neteikšot! Teicu, ka man iekārtas ir vajadzīgas steidzami, bet šodien mašīna servisā(ar sabiedrisko, lai aizbrauktu pie viņiem, es patērētu vismaz 2 stundas), un rīt no rīta es ievestu naudu, ja būtu vajadzīgās preces, kuras tiešām ir nepieciešama steidzami! Un vēl piemetināja - "Jūs noteikti esat interneta veikalu klienti, tādiem mēs neko nesakām!"!! Varbūt, ja attieksme būtu normāla, es pa ceļam uz mājām ar taksi iebrauktu un samaksātu jau šodien un veiktu pasūtījumu piegādei, bet tagad es tajā veikalā noteikti vairs neko nepirkšu!!! Domāšu kur citur var ātri iegādāties iekārtas.
Es darbiniekam izskaidroju situāciju, izskaidroju, ka man iekārtas patiešām ir nepieciešamas un esmu gatava pāris latus pārmaksāt, bet šonedēļ virtuvei jābūt gatavai! Viņš par to tikai pasmējās. Ļoti nepatīkami. Un veikals zaudēja klientu ar garantētu ienāku 4 ciparu apmērā šodien un turpmāk (jo mēs apsaimniekojam nekustamos īpašumus un ik pa laikam kaut kas ir vajadzīgs).

V Vilis Maize 30.01.2013

Pazinu kādreiz to šefu, PTA. Sēdēja kabinetā, tirgojās. Ar savu visai zemo uzcenojumu, kurš gluži kuram katram nepienāktos, tik bojāja sadzīves tehnikas - elektronikas tirgu. Ja kādam radās kādi, kuri prasa vairāk par minūti "tik ļoti dārgā" laika, atbilde bija: - Aizejiet uz ELKOru, pakonsultējaties, pēc tam - pie manis! :)

V Vilis Maize 30.01.2013

Sorry, izlaidās vārdiņš "jautājumi" (Ja kādam radās kādi ... ) !