PSIA Ventspills reiss - Slikts serviss

Šodien 19.04.220. Reiss 7684 Jelgava-Tukums-Kandava-Talsi-Ventspils izpilda pašvaldības Sia Ventspils reiss ar atiešanas laiku no Ugāles pl. 18;09 tā arī Ugāles pieturā neparādījās cilvēks normāli bija pieturā 18: 04-18: 06 ne vēlāk, bet šis iepriekš minētais autobuss tā arī Ugālē neparādījās nezinu kas ir noticis, vai autobusam kas noticis vai kas, jo internetā bija kad šis autobuss šodien kursē, var būt kad šis autobuss aizgājis no Ugāles pirms paredzētā laika un ja tā, tad kāda jēga ir rakstīt precīzu laiku proti kad no Ugāles 18: 09, ta vienkārši vajag uzrakstīt kautkad ap pl 18 un viss, bet ja ir rakstīts laiks 18: 09, tad arī autobusam jāatiet no attiecīgās pieturas norādītajā laikā, var atiet vēlāk pēc norādītā laika, bet nekādā gadījumā pirms noerādītā laika, katrā ziņā nezinu kas notika bet autobuss tā arī nebija, lai tad pašvaldības Sia Ventspils reiss skatās kas notici un pieņem mērus!

N