www.sudzibas.lv Prūšu Doktorāts. Ļoti slikta attieksme un apšaubāma profesionālā kompetence

Prūšu Doktorāts. - Ļoti slikta attieksme un apšaubāma profesionālā kompetence

Ļoti, ļoti slikta attieksme pret pacientiem, kas liek apšaubīt ne tikai personības adekvātumu, bet arī profesionālo kompetences līmeni. Biju 2 reizes pie šīs dāmas, abas reizes aizgāju raudādama. Pirmo reizi apvainoja mani, ka man neesot loģiskās spriestspējas. Otro reizi apvainoja manu bērnu, ka tam būšot vieta psihenē - jo 1.3 gadu vecumā neēd parastu ēdienu (gabalos) . Kur tas vispār ir dzirdēts? Ļoti negatīvs iespaids. Neiesaku nevienam, un brīnos kā tāds cilvēks vispār tiek pieņemta darbā. Briesmīgi.
Neirologs Gunta Užāne

V

L Livva 29.08.2019

Diemžēl medicīnas iestādēm nerūp ne ko pieņem darbā, ne viņu kompetence un veiktās darbības. Galvenais, ka naudu var nokāst. Sūdzēties nevienam nav vērts, visu pagriezīs pret tevi un pateiks, ka visu esi safabricējusi (kāda jēga to darīt?) Katrā ziņā es bez ieslēgta diktofona nevienā kabinetā kāju vairs nesperšu.

R RXX 29.08.2019

Nav jau daudz variantu, diemžēl Latvijas medicīnā nav dabīgās atlases, jo šo ārstu vietā nāks...vakuums...

donna b 29.08.2019

Ar bernu viss bus ok. Ja bus zobi, tad edis viss, kas gabalos (kartupeli, gurki, cepumi). Katram savs laiks, tici man.