ProVento - arpraac

nuu tur ne tikai pret klijentiem izturas suudiigi, bet arii pret darbiniekiem vitolina kungas ir ritiigs PSIHO TERORISTS. esmu redzeejis kaa vina darbiniekam tric rokas un nejau no po :(

K

D Dina 20.02.2011

Jā, un krāpjas arī viņi labi. a klients iebilst, tad pats direktors zvana klientam un draud!!!

T ToDina 20.02.2011

Pareizi, ar baltajiem nēģeriem savādāk nevar, jo viņi nesaprot.Viņus vajag sist, pist un vēl ausī kliegt!

D Dina 20.02.2011

Anonīmais komentētāj! Pārmērīga alkohola lietošana izraisa impotenci, bet impotence-agresiju. Redzi nu-pat Tev nav neviena laba vārda ko teikt par šo firmeli

P peteris 30.03.2011

Labs uzņēmums, esmu ļoti apmierināts, vakar remontēju savu auto- ātra, laipna un profesionāla apkalpošana, ir noformēta darba lapa, čeks, uzlīmes motortelpā par eļļas maiņām. Dažs labs lielais salons varētu pamācīties kā jāstrādā. No visa tā ko te sliktu stāsta nav ne smakas. D-rsēji..

P peteris 30.03.2011

Šajā saitā tak raksta tikai profesionāli rakstītāji - sūdzmaņi. Par ikvienu var uzrakstīt da- jebko! Pačekojat, cik daudz atkārtojas vieni un tie paši rakstītāji arī citur..
Šitai vietnei vispār nav nekādas objektivitātes ne par Provento ne par citiem.

D darbinieks 30.03.2011

nav normāls tas vitols.klientus čakare ka vien var

K kliente 30.03.2011

Briesmigi, nopirku masiniti, ka jau pirma masina tad nedaudz iegrabos, tomer blondine :D aizgaju pie tiem puisiem lai paskatas kas man tur grab kad braucu, vinji momentali saka muldet ka masina ir avarijas stavokli ka javed uz srotu un tada gara vinji vel njirdaza ka es ar tadu masinu atkratijos, protams, es apraudajos, bet kad aizvedu uz citu autoservisu tad izradijas ka tikai atsperes janomaina un viss, pirmo un pedejo reizi uz pro vento braucu :)
Nju nezinu varbut tikai man ta paveicas ar diviem tirlinjiem bet pirmais iespaids bija nepatikams.

E Esesesseseseseses 30.03.2011

Kliente, re ku, augstāk viens no Pro Vento meistariem Peteris, laikam arī viņš bija viens no tiem, kas apskatīja Tavu autiņu!

A apmierinātais 26.04.2011

Šitai vietnei vispār nav nekādas objektivitātes ne par Provento ne par citiem...Visi tikai gānās.

A apmierinaatais 26.04.2011

A apmierinaatais 26.04.2011

L logalifts 07.06.2012

vitols tv stastija ka visi citi iznemot vinu griezot atpakal odometru.Tas ir pirmais ko vins dara kad nodzen auto no treila.Apskates vins var iziet ar salauztu atsperi.Ta ka ta ir iluzija, ka Jums T/A ir izieta godiga cela.Pret darbiniekiem esmu jutis ka [MERGLIS] izturas. Ari treila vaditaji pie vina brauc ar riebumu. Tas ko vins runa TV tas vis ir pilnigs blefs.

A apmierinātais 08.08.2012

Provento ir ļoti labs uzņēmums, no kura citiem būtu ko pamācīties. Esmu apmierināts, ka nopirku auto tieši Provento. Braucu un remontējos, viss labākajā kārtībā. par visu tieku informēts, cenas saskaņotas. Visi, kas te runā cūcības, vai nu ir caurkrituši bijušie darbinieki, vai arī cerams, ka ir aizbraukuši no Latvijas. Iesaku šo uzņēmumu arī citiem. Ja tik daudz komentāru, tad izskatās, ka Provento iet labi, jo arī antireklāma ir laba reklāma. Un ja raksta, ka Vītols slikti izturas pret darbiniekiem, ( kas nav taisnība), tad mēs pircēji varam būt droši, ka šajā uzņēmumā VALDA STINGRĪBA UN KĀRTĪBA. Tā kā šodien šīs īpašības darbiniekiem nav cieņā, tad vienīgais, ko te var - anonīmi pagānāities un justies baigam varonim.

A apmierinātais 08.08.2012

Vienīgā labā un normālā vieta mašīnas iegādei ir Provento. Neapčakarēs un nepiemānīs. Ja kādam nepatīk, lai iet citur. Tirgus ir liels.

P prātīgs 16.09.2014

Labdien goda un cieņas aizskarošo komentāru autori.

PROVENTO administrācija, saskaņā ar juridiskā biroja atbalstu un ierosinājumu ir vērsusies tiesībsargājošās iestādēs par mūsu kolēģu un darbinieku goda un cieņas aizskārumu šajā portālā. Minēto nepatieso, apmelojošo, goda un cieņas aizskarošo komentāru un sūdzību autoru vainas pastiprinošie apstākļi ir :
1) minēti personu vārdi un uzvārdi,
2) apvainojumi situācijās un situācijas, kas nemaz nav notikušas t.i. traktējama kā apmelošana.
3) citi mūsu juridiskā biroja izvērtētie goda un cieņas aizskarošie komentāri un apstākļi.

Kamēr notiek lietas izmeklēšana (pirmstiesas procedūra), un, lai atsauktu goda un cieņas aizskarošo komentāru autoru uzmeklēšanu un sodīšanu saskaņā ar Civilprocesa likumu par goda un cieņas aizskārumu internetā, aicinam un piedāvājam atbilstošo komentāru autorus labprātīgi vērsties pie šī portāla administrācijas ar lūgumu, lai tā izdzēš Jūsu ievietotos godu un cieņu aizskarošos komentārus no šī portāla. Tas attiecas uz visiem komentāriem, kuros minēti konkrēti vārdi un/vai uzvārdi, nepieklājīgi un aizvainojoši izteicieni un citas rupjības, necenzētas izpausmes, tādas kas pēc LR likumdošanas attiecināmas uz personas goda un cieņas aizskārumu internetā.
Ja goda un cieņas aizskarošie komentāri tiks izdzēsti PROVENTO administrācija apstiprina, ka atsauks ierosinātās lietas un atcels visas pretenzijas pret konkrētajiem godu un cieņu aizskarošo komentāru autoriem. Anonimitāte tiek garantēta.

Atgādinam, ka sakaņā ar LR likumdošanu goda un cieņu aizskarošu komentāru autors( -i) ir materiāli atbildīgs par cietušajam nodarītajiem zaudējumiem pilnā apmērā likumā noteiktajā kārtībā.

Saskaņā ar LR likumdošanu tikai šī portāla administrācija ir tiesīga izdzēst vai kā citādi koriģēt šī portāla saturu. Tātad, ja vēlaties izdzēst savu komentāru no šī portāla, Jums jāvēršas pie šī portāla uzturētāja ar lūgumu to izdarīt.

Aicinam, - Pirms raksti goda un cieņas aizskarošu komentāru- padomā!

Ar cieņu
PROVENTO administrācija.