www.sudzibas.lv ProTuning Pārdod Nekvalitatīvas ķīniešu preces!

Protuning.lv - Pārdod Nekvalitatīvas ķīniešu preces!

Nevienam neiesaku iegādāties nevienu auto tuninga detaļas un spūldzes,kvalitāte un norādītais uz ražotāja neatbists! Spūldzes un Xenon vispār nedeg ilgāk par 5 dienām, Halogen xenon aizvietotāji ir nokrāsoti spūldzes stikliņi nevis pildīti ar xenon gāzi! Krāpnieki augstākajā mērā!.

E

H Haribo 02.07.2014

Kvalitāte ir diez gan laba.
Nopirku sev ksenonu, problēmu nav!

Nopērkot tikai lampiņas, nevar spriest par veikalu kopumā.

A Abrx_ 30.12.2016

Nopirku e39 bamperi par ~250 eur, mehs nokrāsoja, uzlika un izrādas bampers deformēts, šķībs. Aizbraucu pie cita meha, prasu vai var normāli uzlikt, šis saka, ka nav piā reize, kad tāds ķīnietis iepirkts protuning.lv

S signesiga 02.07.2014

Esmu iegādājusies arī labas preces

S signesiga 02.07.2014

esmu iegadajusies arī labas preces

G guncha 24.11.2014

Tas kantoris ir apšaubāms, jo
1) pirkuma čekus neizsniedz
2) nav pietiekams apraksts par preci - saņēmu nekrāsotu stiklšķiedras detaļu, kurai vēl jāurbj caurumi skrūvēm, kaut gan bildēs redzama krāsota detaļa
3) norādītās cenas viņu mājaslapā var atšķirties no reālās

A Abrx_ 30.12.2016

Jā, par pirkuma čekiem arī fakts, vienu dienu šien nedarbojās norēķini ar kartēm, čekus arī nevarēja izsist un izrādas tieši nekvalitatīva prece

O omo 28.03.2017

Zvanīju gribēju noskaidrot par pāris detaļām.. Pacēla sieviete kura neko nesaprata un neko nespēja piedāvāt + sākumā runāja krieviski.. Kad ES runāju latviski viņa arī pārgāja uz LV, bet nu sorry neko nevarēja saprast ko runā!

T Toms Broks 26.06.2017

Neiesaku nevienam iegādāties preces pie viņiem!
Uzsūtīju savam auto bamperi pa 169,99! Esot augstākās kvalitātes ABS bampers!
Atnāca, mājās izsaiņoju un konstatēju, ka apakšējajā daļā ir plaisa, kā arī bamperam pa vidu ir nekvalitatīvs lējums un virsma ir grumbuļaina! Pats materiāls bija tik plāns(pietam kaut kādas lētas neelastīgas plastmasas materiāls), ka ņemot bamperi rokās bija bail, ka viņš saplīsīs uz pusēm!
Un, lai noslēgtu savu patīkamo pieredzi ar izcilu kulmināciju-BAMPERI DIEMŽĒL ATPAKAĻ VIŅI NEPIEŅEMOT!

V Vjačeslavs 14.07.2017

Заказал бампера и спойлеры на пассат Б6, качество - полный отстой, такое ощущение что все детали рублены топором в каком - то подвале. Так ещё более 2 месяцев пришлось ждать заказ.