www.sudzibas.lv Pronoma Auto noma / attieksme

Pronoma - Auto noma / attieksme

Labdien,Vēlos brīdināt visus, kas vēlās nomāt auto no šī uzņēmuma. Pusgadu iepriekš sarunājām nomāt auto Linkoln Fleetwood ar noteikumu ka pirms kāzu dienas auto tiks savests kārtībā - hromētas detaļas, salona ķīmiskā tīrīšana. Ierodoties nedēļu pirms kāzu dienas, lai pārbaudītu vai viss ir veikts ieraudzījām bēdīgu skatu, kas varētu mūs ļoti sarūgtināt kāzu dienā un radīja mums papildus uztraukumu. Auto nav veikta ķīmiskā tīrīšana - vajag taču arī izvēdināt pēc tās, auto joprojām nav nokārtota tehniskā apskate, detaļas nav hromētas, bet aizpūstas ar baloniņu. Uz mūsu zvanu ar jautājumiem saņēmām kārtējo informāciju, kuras mērķis bija mūs maldināt, bet uz e - pastu ar rezervācijas anulēšanu, es saņēmu pilnīgi neadekvātu un uzņēmuma neatbilstošu atbildi - ka tās nav jūsu problēmas, nav ko te nedēļu iepriekš braukt ( pusgada laikā neko nesataisīja)!!! Jūs esat neadekvāti utt. Pilnīgi neatbilstoša attieksme pret klientiem. Esiet uzmanīgi, jo šādi var tikt sabojāta jūsu svētku diena! Kaut kāda šaraškina kantora!

H

P pro_noma 23.07.2015

Godāta Viktorija Lapiņa!
Sarunājam pusgadu atpakaļ par 31!!! 07. Un šodien 23.07!!! redzam tādu situāciju- protams iepriekš nekas nezvana! Piebrauca Viktorija, apskatīja auto ( bez mūsu klātbūtnes) un aizbrauca projām. Pēc pāris minūtem zvans! Un drausmīgas bļaušanas, ka auto nav gatava kāzam. Tas ir nedēļu !!! iepriekš!! Nekādas sarunas par to ka šī dāma būs 23 datumā bez iepriekšējas sarunas būs pie mums. Visi cilvēki zin, ka auto gatavo iepriekš 2-3 dienām, nevis pirms nedēļam!!Kā Jūs domājat vai mēs varam braukt bez tehniskas apskātes??-))) Vai ar netīru auto uz kāzām??-))) Un ja kads nezina, taču mums ir 21 gadsima, un ķimiskā tīritāva aizņem ne vairāk ka 24 H, ka arī sagatavošana priekš kāzām!! Varat piebrakt šodien pie floristiem, varbūt nav gatavi ziedi, un restorānā pārbaudiet šodien, vai galdi jau ir gatavi? ))))))))

J jimmy911 03.04.2016

dolzhen priznatj chto bral avtomobil v prokat. poozhe chto vzyal poslednee chto u nix bylo. mashyna byla gryazanaya i s pustym bakom nu i slegka bito carapanaja. NO! uslovija shutaju chto byli vypolneny. bystrye otvety na e-mail. bez problemnoe zapolnenie dogovora. ne bylo pritenzij kogda fotogrofitroval avtomobil. mashnu otdal v tomzhe sostojanie chto i bral -> gryaznaya i s pustym bakom, nebylo narekanij s ih storny. depozit takzhe s razu zhe otdali dazeh nenuzhno bylo sprashivatj

J Jekaterina 09.05.2016

брала машину в Пронома уже 2 раза. машины раздолбанные, но за такой ценник на идеальную машину не расчитывала.
залог отдавали сразу.

если будет нужна машина снова - возьму снова у них.