Promethean - Bojājums

Nu labdien!
Tātad, šodien sanāca izmantot jūsu augstas ģenerācijas tāfeles rakstammasinu matemātika. Veicu attiecīgos risinājumus uz mašīnas, bet diemžēl nebiju īsti parliecinats par nepieciešamo rakstāma saturu.
Tātad, stundas vadītāja norādīja man, ka vajadzētu apskatīties tuvāku uzdevuma risinājumu, ko es ari veiksmīgi veicu. Labi, saku rakstit uzdevumu un sanāca neliels incidents, ka nokrita pildspalva uz zems un noplīsa jo biju nervi saistība ar rakstīšanu. Informēju skolotāju, ka noticis incidents, bet viņa mani paņema un ignorēja. Labi, devos pēc tam uz vietu un sūda tāfeles deļ saņemu vērtējums "1". Iezvanījos uz tāfeles ražotāju firmu sakara ar nepatiesu novērtējumu. Labi, viji man saka, ka NEATBILD PAR TO KO MAN IR IELIKUSI TĀFELE!
Es viniem atgādinu, ka šī ir *krāpšana, genocīds, uzbrukums, rasisms* pret tāfeles tiešajiem lietotājs un nesaprotu pamatojums. Viņa man saka, ka nav atbildīga par to ko man ievieto slola. Rezultāta smirdīgas tāfeles deļ man jau desmitais vieninieks un zaudējumi :(

Pieprasu izņemt vērtējums.

Q qweasdzxc 03.12.2019

Ko tu pīpē?

L Linda* 03.12.2019

Kautkāds murgs ?

Cūkurgailis 03.12.2019

tas ir "bāliņš"

Kolta 03.12.2019

Sudzibas autoram, Jūs vispār zināt, ko nozīmē rasisms un genocīds? Vai tā pielietošana ir palikusi par tādu kā modes lietu.