www.sudzibas.lv Proffit Slikts serviss

AtrisinātaProffit.lv - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss, tika pasūtīta prece un apmaksāta. 20 dienas tika gaidīta prece, kura izrādās pat nav izsūtīta, jo neesot noliktavā. Nosūtot atteikumu par preci un lūgumu par naudas atgriešanu, atkal paiet 7 dienas un nekā. Atkal jāzvana un jālūdzas, lai atgriež naudu. Pats interesantākais ir tas ka pasūtīju sev tīkamo preci citā veikalā un pēc 2 dienām jau bija klāt. Jautājums, kā tā.

27.04.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta edža12 29.04.2020

Šī sūdzība diemžēl ir pamatota. Apmaksa no manas puses bija laicīga, jo šī prece bija domāta, kā dāvana mātei dzimšanas dienā. Diemžēl Jūsu kolēģi meloja ka prece ir uz vietas un izsūtīta. Izrādās ka preces pat nav uz vietas un kur nu vēl izsūtīta. Dzirdēju tikai solījumus un melus 20 dienu garumā. Nekas neatlika ka prasīt naudu atpakaļ. Pārstāvis telefoniski solīja ka nebūs problēmu ar atmaksu, bet nekā. Tikai uzrakstot sūdzību un pēc kārtējā zvana un atgādinājuma par atmaksu nauda tika atgriezta. Savi klienti ir jāciena un savus pakalpojumus jāpilda laicīgi. Uz doto mirkli problēma ir atrisināta.
p.s Pasūtīju to pašu preci citā veikalā un neticēsiet, saņēmu jau pēc 3dienām caur omnivu bez problēmām.

E

L Lienekliene 27.04.2020

Kā jums izdevās viņus sazvanīt? es mēģinu, bet Nr. 22115533 visu laiku kluss. ir kāds cits Nr?

E edža12 27.04.2020

Man izdevās sazvanīt tieši uz šo numuru 22115533. Zvanot ir klusums bet jāgaida kamēr savienojas. VĒLU VEIKSMI.