Proffit - Krāpšana

14. Augustā pasūtīju preci - cieto disku datoram. Bet joprojām prece nav piegādāta. Rakstīju iesniegumu par naudas atmaksu. Atmaksa arī nav veikta. Un sazināšanās caur e-pastu, telefonu un facebook lapu arī ir atslēgta.
Nezinu kā citādāk rīkoties.

K

A ab24 14.11.2020

Ko nu vairs, rakstiet iesniegumu policijai par krāpniecību un naudas piesavināšanos, vislabāk caur latvija.lv . Kriminālprocess pret šiem "komersantiem" jau esot iesākts.

J jezinskis 01.12.2020

Jāraksta iesniegums Valsts policijai (var iesniegt jebkurā iecirknī, arī elektroniski ar e-parakstu) ar lūgumu atzīt sevi par cietušo kriminālprocesā (numurs nav jānorāda, bet jānorāda komersanta nosaukums un īsumā jāapraksta jūsu gadījums un parāda apmērs). Šādu norādījumu saņēmu no PTAC. Kriminālprocess ir iesākts.

A anna36 01.12.2020

Ivo 01.12.2020

Beidzot kāda tiešām laba ziņa, mani gan šie pamuļķi nebija apkrāpuši, bet Latvija, kura tā jau cieš no visādiem viņķelisiem un citiem idiotisma paveidiem, šādus proffit nav pelnijusi.