Proffit - Krāpšana

Lūdzu, visi, kuri nav saņēmuši preci vai atgrieztu naudu no proffit.lv - rakstiet iesniegumu patērētāju tiesības aizsardzības centram, lai iesniegumi ir daudz un viņi rīkotos ātrāk.

Kārtība, kādā strādā šis interneta veikals, atkārtojas acīmredzot pret visiem klientiem - izsūta rēķinu, saņem naudu, norādītā termiņā preci nepiegādā, uz e-pastu atbild ar atrunām par kravas muitošanas problēmām, ka arī paši rakstot piegādātājam sūdzību par kravas kavēšanos... Uz iesniegumu atgriezt naudu atbild: paldies, iesniegums saņemts un 10 darba dienās nauda tiks atgriezta, bet paiet 3 nedēļas un nav arī nauda. Uz telefonu un e-pastiem vairs neatbild.
Vērsos policijā, bet esot jāsāk ar Ptac. Tādēļ lūdzu, visi rakstiet iesniegumus, lai notiek kustība un šādi krāpnieciski cilvēki neiedzīvotos mūsu naudā: (

NeWVeL 28.10.2020

kada jega? Vini sen jau sataisija sevi bankrotam . Mums valsti tadi likumi ka vinem neks nebus u neko vini nemaksas! !00% vini jau strada ar citu nosaukumu!

L looneylv 06.11.2020

Šāda ziņa no PTAC:

Ir jāsūta sūzība un sevi jāpiesaka, kā cietušo policijā. Jo PTAC vairs nevar neko izdarīt pret viņiem jo ir uzsākts Kriminālprocess.
Var arī elektroniski: