ProfBuilder/ Māris Lubiņš/ Lolita Dzene - Nemaksā, kā vienojušies

Nemaksā, neskatoties uz līgumiem un norunām. Negodīga attieksme pret darbiniekiem. Blēdās ar nodokļiem un algām. Iesaku ieturēt distanci no šīm personām - Māris Lubiņš & Lolita Dzene un viņu firmas " ProfBuilder".

I

V vegetable 28.12.2014

ALGU MAKSĀ APLOKSNĒS!!! Strādnieki tiek apkrāpti, neizmaksā ne slimības naudu ne arī dzen atvaļinājuma naudu. Viegli manipulē ar aploksnes algu, jo cik patiesi izmaksā neuzrādās, līdz ar to atvelkt par visādiem sīkumiem bez konkrētiem pierādijumiem.
Būvniecībā krāpjas ar materiāliem un ja kāds ko pamana tad liek vainu uz darbiniekiem! LŪDZU TURIETIES ATTĀLĀK NO ŠĪM PERSONĀM UN FIRMAS!

S skailabais 29.07.2016

Rakstitais ir nepatiess, Man buveja un viss bija loti labi materiali arī kā runājam.

I INGA SALNA 11.08.2016

Ir ir taisnība. Ne tikai darbiniekus apkrāpj, bet apzog savus tuviniekus.....pie koka abus piesiet!

A Andris Jermilovs 19.09.2018

Māris Lubiņš, SIA ProfBuilder,
Krāpnieķi, zagļi, nemaksātāi.

M Martins Supe 12.11.2020

Tagad darbojas zem SIA RUR, viss rakstītais patiesība, abi divi uzmetēji ****** pa būvniecību kā tādu