www.sudzibas.lv Produs SIA Neprofesionāla attieksme un darbs ļoti nekvalitatīvs

Produs SIA - Neprofesionāla attieksme un darbs ļoti nekvalitatīvs

Sia Produs ( Pridus metal) darboņi Rinalds Savčuks un Ēriks Savčuks arī zināmi kā brāļi akrobāti nav uzticami ar neprofesionālu attieksmi un neuzņemas atbildību pa savu darbu. Jumts tek, krīt nost, bet problēmas nerisina, telefonu neceļ, sola atzvanīt,bet nekad to neizdara. NEKAD neizmantojat Sia Produs pakalpojumus, ja vien negribat abus cirka lāčus dzenāt pa arēnu kā es to tagad uzšāku - VID, muita, policija, tiesa. Ja vien kādam šis cirks nav arī reālā profesija kā man. Aizbrauciet uz Mārupi un tur jau pagasts šos kretīnus zina!

X

R Rinalds Savčuks 08.05.2020

Paldies par Jūsu viedokli! Novērtējam laiku, ko esat veltījis to sagatavojot! Neatrodam Jūsu vārdu mūsu klientu datu bāzē. Iespējams, esat iegādājies mūsu produkciju ar citas personas palīdzību, tādā gadījumā aicinām sazināties ar mums personīgi un izklāstīt radušos problēmu. Mārupē un visā Latvijā ir ļoti daudz apmierinātu Produs klientu. Piedāvājam plašu jumta segumu un elementu klāstu, iespējams, plašāko Latvijā. Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām piemērotāko. Gaidīsim Jūs klātienē Rīgā, Maskavas ielā 443 (kad beigsies Covid-19 ārkārtas situācija valstī) vai www.produsmetal.lv

K KRISX1971 13.05.2020

Man līdzīgs stāsts ar šiem jumtiniekiem. Ietaupa uz materiālu,visu salipina kā sanāk un nav rokā dabūjami un vienkārši atšuj nejauši satikti. Ļoti slikta pieredze ar viņiem, bet ne jau tāpēc jāraud, bet jārīkojas. Viņi zina pa ko runāju.

A Arsenijs 23.01.2023

Обращайтесь в полицию,только так