probacijas dienests - lidzekli

esmu probacijas dienesta uzraudzibā-tacu man liek braukt 3 reizes menesi,celam vajag 3 LS jo jabrauka caur Rīgu, lidzeklu tik biezai VPD apmeletibai nav jo esmu bez darba (pagaidam).vai kads zin ka atrisinat šo jautajumu-konkreta VPD specialiste izliekas ka mani nedzird kad jautaju vai nevar piemeram 1 reizi menesi braukt!kad runaju par lidzeklu trukumu vinja ari pat neklausa!

Ausainītis 03.11.2013

Jāmēģina nokļūt atpakaļ valsts maizē.

J ja? 03.11.2013

var palūgt pārcelt atzīmēšanos uz tuvāku probācijas nodaļu. Bet ja nepildīsiet uzliktos pienākumus, izpildīs neizciesto sodu vai nosacīto reāli un tad jau redzēsiet tikai #. Ieteiktu darbu atrast un būt likumpaklausīgam pilsonim, un arī strādāt.

K Kita 04.11.2013

kaut kadā darbā iekārtoties, lai varētu pats/i nopelnīt, negribi pamēģināt?

L Lepnā Lavīze 04.11.2013

Kā atrisināt? Iet kājām uz to probācijas dienestu, kā bezdarbniekam tak laika daudz, vai strādāt, ja darba nav! Kā nav kauna gaudot - izdara noziegumu un vēl kauc, ka nodokļu maksātāji ceļanaudu nesamet!