www.sudzibas.lv Pro Dev Neizmaksa algu

AtrisinātaPro Dev Buvniecibas uznenemums - Neizmaksa algu

Es stradaju minētajā firma par mūrnieku objekta čaka iela 134. Maksāja par izdarīto darbu. No sakuma maksāja algu kaut ar kavēšanos. Tagad kad objekta visi murešanas darbi ir beigusies atsakās maksat par izdarīto darbu.
Palīgstrādnieks kurs atrada citu darbu, kad prasīja savu algu darba vadītajam mrtinam viņš pateica li prasa pasūtītajam.

Papildināts normis1972 17.07.2017

Firma atsakās izmaksat algu par izdarīto darbu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta normis1972 18.07.2017

Piezvanija darba vaditajs un teica ka algu parskaitis lidz piekdienai.Paldies jums

N

Life_is_life 16.07.2017

Firmas ipashnieku Vards Uzvards

N normis1972 16.07.2017

uzvardu nezinu vinu Martins.Vins man arbu pieavaja Caka iela134.Ir tel.nr.un ari vina fotografija. Zinu ka vini atrodas Riga Mūkusalas Biznesa Centrā​ – tikai Dēļu ielā 4, 3. stāvā (E ieeja)

N normis1972 16.07.2017

uzvardu nezinu vinu sauc Martins.Vins man darbu pieavaja Caka iela134.Ir tel.nr.un ari vina fotografija. Zinu ka vini atrodas Riga Mūkusalas Biznesa Centrā​ – tikai Dēļu ielā 4, 3. stāvā (E ieeja)

Tikko uzinaju uzvardu Martins Kornejevs

E-pasts [slēpt]@prodev.lv
Mājas lapa www.prodev.lv

Māris Stakens Valde, valdes priekšsēdētājs

N normis1972 18.07.2017

Man firmas parstavis piezvanija,sarunajam tiksanos objekta un solija samaksat par darbu