www.sudzibas.lv Prizma sporta tirgo puvekljus

Prizma sporta - tirgo puvekljus

Piektdien iepirkos prizma kuru ne velti jau sen saucu par klizmu!
Soreiz klizmu dabuju sporta ielaa...
Sestdien pusdienaas plaanota balliite, tapec no rita gatavoshu cienastus... iznemu no ledusskapja 3 garos gurkus, kas izskiist man rokaas...
Maita mans ledusskapis sapuudeejis tos!
Nodomaju LAI IET DIRST TAA KLIZMA... aizgaju uz vietejo suuda veikalu un nopirku citus.

Cienasti gatavi... pagarsoju nopirkto vinigretu... jebal!!! Kaa var uztaisiit needamu vinigretu ar zaljaam bieteem padlas!!! Izmetu miskastee 2 lielaas kastes... peec eeshanas atnesu no veesaas paligtelpas milziigo arbuuzu, nomazgaaju, griezhu uz puseel un ar straumi saak teceet aaraa uudens... pieleeju visu virtuvi... paargriezu, iekshaa tukshs, jo viss sapuvis.

Ceru ka kaads uzspridzinaas vai nodedzinaas tos suuda veikalus... suudu bedres!!!

B

K Krishinjsh 15.10.2013

neviens nav vainīgs, ka nemāk iepirkties, normāli cilvēki pirms pērk pārbauda gan gurķus gan arbūzus.

donna b 16.10.2013

Kulinarija Pirzmaas ir vissudigakaa no visiem veikaliem, pat sliktaka nekaa Iki.

B BIBIS 31.03.2014

Krishinjsh veikalā iesūc cietu garo gurķi purkšķī, nesamaksā, aiznes mājā, izpūš ārā mīkstu, apēd, un saka, ka gana labs... jāiet vēl uz lielisko veikalu!!!

N neKārtībnieks 31.03.2014

Tizlums ir neārstējams

K Krishinjsh 02.04.2014

BIBIS, Tu pierādi, ka cilvēks bez smadzenēm var mierīgi dzīvot un eksistēt. Kārtējais pasaules brīnums!

B BIBIS 26.09.2014

jā, tāds es esmu. un jūtos lieliski!