Privātuzņēmums - Kvalitāte

Ja jums tauta ir vēlēšanās lai mēbeles sāktu šķobīties, trepes uz otro stāvu sāktu dalīties, plaukti no sienas izgāstos noteikti griežieties pie tā saucamā galdnieka arta poļa mob.29448729. Tā sauktais minētais meistars ir no ulbrakas.

N Nenopietni1 16.08.2019
Krāpšanu

Gribētos zināt kāpēc NORDEKA autobusm rakstīts uz stikla bezmaksas WiFi, bet WiFi nedarbojas un vispār izslēgts WiFi, pat nepiedāvā WiFi tīklu, tātad vispār WiFi izslēgts!? Tā ir cilvēku maldināšana un krāpšana!

V vitols 19.08.2019
Autoservisi veiks tehnisko apskati.

Tas, ka nākotnē, tiks pieļauts, ka tehnisko apskati varēs saņemt autoservisos ir absurds, Noteikti būs autoservisi, kuri iedod apskati automobīliļiem, kuri nav droši uz ceļa.
Pakomentējam:)

S Sirdna 21.08.2019
mobilās vilciena biļetes

Labdien! Kad būs iespēja nopirkt mobilo vilciena biļeti Lielupe - Jāņavārti , lai nebūtu jāpērk biļeti stacijā ar ievērojamu atlaidi.

K Kleokl 21.08.2019
Diemžēl video zālē zog

Videozālē zog. Videonovērošana ārpus videozāles, kura neko nedod, ja ir zagšanas gadījums. Izvēlieties skapīšus, kur likt personīgās mantas, tad atgādiniet par tiem, kaut uzrakstu ziņā.

J Juhans 78 03.09.2019
Labi speciālisti.

Ļoti profesionāli speciālisti, labā higiēna. Iesaku arī citiem...

B Bijusī bite 13.09.2019
Vecs logo

Sveiciens. Skatos ka par Bite Latvija ir daudz sūdzību, tomēr mulsinoši ka ir ļoti vecs logo. Vai būtu lūdzu iespēja nomainīt uz eksistējošo? Citādi diezgan mulsinoši. Paldies jau ieoriekš. Gutars.

E Edgars Putnins 23.09.2019
Krāpjas ar nodokļiem

Nelaujat apkrāpt sevi nebūs jums letek pirkt bez čeka ietaupījums bus nieka paris centi viņš ari krāpjas uz daudzumiem ja veļāties pirkt ellu 20 litri viņš ielies tikai labi ja 19.5 litrus

N Niko8 27.09.2019
Nekvalitatīvi apģērbi par dārgu naudu

Nekvalitatīvi apģērbi par kosmiskām cenām. It kā apģērbi no Eiropas, kas novalkājas nepilna mēneša laikā.

L Lana 30.09.2019
Krāpšana , slikts serviss

https://kllproject.lv/tns-interneta-aptauju-rikotaji-krapjas.html Fraud Office. They promise, give points and then delete your account. Контора обманщиков, обещают награды, дают пункты, а потом удаляют твой аккаунт

E Edgars klimovic 06.11.2019
Krapšana

Pasutiju preci bernam, samaksaju, un viss, rakstiju uz viņu e-pastu, atnaca atbilde ka nav tadas.

G Gurkitis 07.11.2019
Krāpšana

Esiet uzmanīgi ar šo izmanīgo kungu! Ir tendence neapmaksāt rēķinus, atrunājas un melo

S Stagars 07.11.2019
krāpnieks Elmārs Vestermanis

Kāpēc tika izdzēsta sūdzība, kuru ievietoju 12.septembrī, par Elmāru Vestermani?
Krāpnieks turpina darboties.

A Aleksejs87666 08.11.2019
Nelegāls snusa bizness, kas pārdod nelegālas preces nepilngadīgajiem

Nepilngadīgie ir pārdevuši snus manai nepilngadīgajai meitai (un to daru jau vairāk nekā gadu), es esmu ļoti pret to, ka jebkurš bērns pērk tabakas izstrādājumus. Jebkurā veidā es lūdzu slēgt šo "biznesu"

L Luiziana1719 10.11.2019
Krāpšana un slikts serviss

Mašīna šausmīgi netīra, ļoti vecā. Par 4 km braucienu samaksāju 9,16 €.,kas parasti maksā ap 4€.

L Lauma12345 11.11.2019
Nekompetents un nelaipns ortodonts , neieklausas pacienta. No sirds neiesaku!

Sliktākais ortodonts pie kāda ir būts! Nekada gadijuma neiet, neiesaku! Riebiga izturesanas pret berniem, pazemosana. Savu darbu pilda neprofesionali. Jauna meitene, kas vispar nesaprot kur atrodas un par ko strada.

J Jobris 14.11.2019
Krāpšana

Krăpnieki meļi un zagļi nemaksā naudu kā norādīts līgumā sasola zelta kalnus bet nemaksā.objektā bardaks.

A asdasd123 17.11.2019
darbs

maigi izplatās, gulēt grūti

A asdasd123 17.11.2019

vecais krievu teiciens , kas nozime ,ka cilveki daudz ko sola , bet solijumus netur .

N Nezinaamaalasis 17.11.2019
Bojāta matu frizūra

Man sabojaja matus. Man vini nepatik. Mans virs mani pameta.

R Ralfs Rozitis 24.11.2019
slikts auto

Nopirkām vizuāli labu auto, tikko tikām ārā no rīgas, auto nojuka un bija jāsauc evakuators. Neuzķeraties uz vizuāli labiem auto. Autorola pārdod tehniski ļoti sūdīgus auto. Viņi sagatavo tikai vizuāli labu auto.

L Lelde Spule 13.01.2020
jauns telefons

ludz atjaunojies Ligitai baltaja telfona numuru 22333786 jo vina ir jauns lefonas ar to pasu smkarti.. aprupeteja Lelde ja ir kadi jautajumi [slēpt]@inbo.lv vai 22464262