Privātuzņēmums - Kvalitāte

Ja jums tauta ir vēlēšanās lai mēbeles sāktu šķobīties, trepes uz otro stāvu sāktu dalīties, plaukti no sienas izgāstos noteikti griežieties pie tā saucamā galdnieka arta poļa mob.29448729. Tā sauktais minētais meistars ir no ulbrakas.

P patiess 01.10.2014

paldies ne visi ir meistari kuri par tādiem uzdodas. tas ir jāredz viņu acīs, ja nēesi drošs tad nevajag tev neko pasūtīt.

D diana31 06.06.2019
Slikts serviss

Ļoti neprasmīga manikīra meistare Tatjana..neieklausās klientu vēlmēs, brutāli, pavirši veic savu darbu, zīmēt neprot, par sniegtajiem pakalpojumiem neizsniedz čeku..ne jebkādu apliecinājumu, par notikušā pakalpojuma sniegšanu.

D diana31 06.06.2019

Atgrieza naudu.

K kaitnieks 08.06.2019
Restorāns

Slikts serviss mani bērni gaidīja saldo ēdienu 50 min...
Atieksme no personāla puses o. Sūdīgākā vieta Liepājā...

I InZ 11.06.2019
Slikts serviss

Ļoti neiesaku šo servisu. Mašīnu pēc viņu tā teiktā servisa vairs nevar iedarbināt, naudu protams atsakās atgriezt. Meistari pat nemācēja nomainīt eļļu, nācās braukt pārbaudīt viņu darbus citā servisā. Čekus par savus pakalpojumus nedod.

J jennna 18.06.2019
Krāpšana

Krstīne Krustkalne un viņas uzņēmums GK Traffic - krāpniece! NEKAD neuzticieties tai sievietei, pārdos māti, lai tikai piesegtu savus netīros darījumus.

A Agnis Fokins 20.06.2019
Abiniments no kura nav iepsējams atteikties

Kaut kādā veidā es u abonējis fun box, no kura nevaru atteikties un mobilo sakaru operators nevar palidzēt.
Vai ir kads kurš var?

V Vladimirs 27 01.07.2019
Krāpšana. Naudas saņemšana un pakalpojuma neizpildīšana.

Naudu saņēma 200 eiro un nav nekāda darba, visi termiņi beigušies. tikai solīšana. Nav nekādas firmas nosaukuma.

D Davids Sneiders 06.07.2019
Algas neizmaksāšana

Strādāju nedēļu kā vergi uz demontāžu, 5 euro stundā, aisgaju no darba un 3 dienu laikā bija jāsamaksā nauda oficiālā, tā arī nedabuju to naudu, mani uzmeta.

D Davids Sneiders 06.07.2019

ю Юра Василевс 11.07.2019
Плохой сервис

Не квалефецированые сотрудники, которые
не знают что делают.
Отбалансировали колеса так что трясло всю машину.
На просьбу вернуть деньги за не правильную балансировку ответили отказом. И не признавали свою ошибку

D Dainis82 16.07.2019
Krāpšana/обман

не закончил оплаченные работы, работу сделал не качественно, скрывается от заказчиков

A Aleks90 17.07.2019
Slikts servis

Atnāc uz parunnam, pat nepaņem cv. Uz noteikto laikā pieņem uz reiz 4 cilvēkus. Ateiksme pret potenciālu darbiniekus vienkārši briesmīgs.

D Dainis1964 23.07.2019
slikts serviss

Ja nevēlaties pazaudēt naudu ,neapmeklējiet un neprotezējiet zobus dental-medical-tukums .

а Александр3401 25.07.2019
Плохой сервис

Телевидение не показывает все каналы, мастера не приходят оператор перестал поднимать телефон.

E Edgars Kasatkins 25.07.2019
Nesaprotama darba intervija pa telefonu

Sūdzība par jautājumu cik ilgi laika nostrādāts, kaut arī cv viss ir minēts.

D Dagnija Dārta 04.08.2019
Mobīlie norēķini

Vēlētos uzzināt, kad tiks ieviesta mobīlo bezkontakta norēķins iPhone telefoniem?

S sudzibnieks13 05.08.2019
Slikts serviss

Nav skaidrs, vai ēkai vispār kāds apsaimnieko.
Viss ir slikti, personāls rupjšs un nevelas risinat stiuacij
Uz tlefonu neatbild.

L Luna1 09.08.2019
Krāpšana

Neuzķerieties uz Igors Matjuševs, tel.25730665 (notiekti maina), it kā strādāja būvmateriālu firmā SIA BuvMix,atlaists, paņem naudu par materiāliem , bet nepiegādā

G Gmarkuna 10.08.2019
Slikts serviss

Neiesaku nevienam nekad par ģimenes ārsti Maritu Ķirsoni. Nekompetenta un sabeigs vēl jūsu veselību ne izārstēs. Ne es ne mana ģimene vairs neies pie šīs ārstes.

R Renāte Damberga 16.08.2019
Apkārtnes piegružošana

16.08.2019. pulkst. 6.15 Centrāltirgus kanāla malā pie nobrukuma sētniece ieslaucīja kanālā lielu daudzumu atkritumu, tai skaitā plastmasas pudeles. Pēc aizrādījuma tiku nolamāts visos iespējamos krievu lamuvārdiem.