A Aija 04.03.2010

AGDIES! Kādā pālī jābūt, lai šitā uzrakstītu???????

B BM 04.03.2010

Klau, idiots, beidz te savus murgus rakstīt! Nezinu valodu - ej pamācies vai Krievijas saitos publisko savu apdiršanu! Apnicis jau bezsakarīgus debīlismus ievietot, roķeles kasās, vai? Nopērc ābeci, plānprātiņš!

H haaaah 04.03.2010

Emīls
tē vnk kādam ir garlaicīgi. jau nez cik sūdzības par to Tatjanu. tautībai nav nozīmes. laikam kāds speciāli tā raksta.

B BM 04.03.2010

Nē, draugs, tas ir no sērijas - naročno ne pridumaeš!

L lebanner 04.03.2010

Nu ja es šo tekstu tulkoju googla un ko? Es domaju ka visi šaja foruma saprot par ko es norakstiju. varbut jus zinat Latvisu v. izcili - malaci visi . Es zinu slikti es pats to zinu un gribu zinat to labak bet pec tadas komentas es gribu -pljunutj v rozu vsem fa6istam i nacistam - skaidrs . Tikaj jus esat ideali? ja? Daudzums no Latvietiem ir labi cilveki bet ne reti es satiku tadus cukas un zemas cilvekus ka šaja foruma. Ja man butu vara es nosavu visus cilvekus ka jus ka Latvie6u ka Krievu Fasitus nacionalistus vissus pie sienal . skaidrs .
P.S. un man ir vienalga par manam kludam teksta

B BM 04.03.2010

Var jau redzēt, ka tev vienalga, aprobežotais tipiņš. Siekalu nepietiks mutelē visiem gudrākiem par tevu pljunutj! Nosprāgsi no spriedzes vēl.