Privātpersonas kredīts - Krāpšana

Sveicināti, vēršos pie visiem ar ziņu neuzticēties privātajam aizdevējam kas maskējās zem vārda Igors Ceps ar tālruņa nr +371 27316112 , sākumā piedāvā aizņemties naudu ar 10% atmaksu gadā uz dažādiem termiņiem, kad cilvēks šai personai nodod pilnvaras un pieeju internetabankai, šis nelietis cenšas paņemt ātros kredītus un veikt dažādas mahinācijas ar Jūsu bankas kontu.

Lūdzu neuzticieties šai personai un ja viņš jau iepriekš ir jūs apkrāpis tad ziņojiet varas iestādēm!

⛔️ 18.09.2019

Diez vai atradīsies vēl kāds ausainītis, kurš dos pieeju savai internetbankai

Zelda 18.09.2019

Cik jābūt, lai iedotu pieeju savai internetbankai? Tiešām brīnos, ka ir tādi cilvēki.

Kolta 18.09.2019

Kurš vispār iekrīt uz kaut ko tādu?

O Otis 18.09.2019

''''..kad cilvēks šai personai nodod pilnvaras un pieeju internetabankai..''''
Ak, vai... (facepalm)

D Dalī 19.09.2019

IGORS CERS [slēpt]@inbox.lv
JA raksti sudzibu,izpēti kā zagli sauc i-netā.Kas tas par sū...dzīve.hvz.

Joe Rogans👽 19.09.2019

Karoči neuzticies bomzim Vaļerkam no Maskavas ielas, es viņam uzticēju savu dzīvokli, tagad tas ir pārvērts par pritonu, pašam tagad jādzīvo atskurbtuvē. Viņa epasts [slēpt]@inbox.lv