www.sudzibas.lv Privātpersona klaiņojošais niknais suns

Privātpersona - klaiņojošais niknais suns

Labdien!

Nezinu, pie kā man vērsties, jo ne vairakkārtējie zvani, ne lūgumi palīdzēt, nav līdzējuši, tapēc neatliek nekas cits, kā uzrakstīt šeit un cerēt, ka "glābēji" atsauksies un palīdzēs!
Šobrīd nevaru mierīgi iziet no mājas pat miskasti iznest- pie mājas skraida klaiņošošais suns, kurš mani ir sakodis jau 3 reizes! Tas suns visu laiku visbiežāk"dzīvojās" pie daudzstāvu majām Valdlaučos (pie meža) pie miskastēm, kur kāda veca tantiņa viņam šad tad iemet kauliņu! Pati esmu ar sievieti runājusi. Viņa nenoliedz, ka šis suns nevienam nepieder un viņas acu priekšā viņš jau ir sakodis 7 cilvēkus. Tagad šis suns skraida pie mūsu mājas. Māja ir nesen uzcelta un tajā mitinās jaunās ģimenes, kurās ir mazi bērni, kuri ir apdraudēti. Esmu studente un grūtniece, dzīvoju viena, personīgās mašīnas man nav, kurā es ātri varu ielekt un aizbraukt uz koledžu vai pie ārsta uz vizīti, tapēc eju uz autobusa pieturu! Nekad nebaidījos no suņiem, taču šobrīd man ir bail! Jau ir pagājis gandrīz gads, un līdz šim dienests nav šo suni savācis! Suns ir gaiši rižs ar netipiski gaišām acīm, bez kakla siksnas, bez jebkādas riešanas viņš var pieskriet un vairākas reizes stipri iekost un tikai tad sāk riet, suns ir neadekvāts. Lūdzu, palīdziet!

J

I Inese 19.01.2010

Nu bet tad zvani uz attiecīgajām iestādēm vēl un vēl! Es biju gatava pat samaksāt degvielas naudu, lai no Līčiem atbrauktu pakaļ klaiņojošam sunim! Arī patversmēs nav vietas kur šos suņus likt, ir jāgaida kamēr atbrīvosies vieta lai viņi savāktu jaunu pamestu dzīvnieku! Un nav ko maziem bērniem gar miskastēm staigāt! Visticamāk, ka suns tik tālu ir novests ka jau skrien klāt un kož ne no kā! Paši, mīļie cilvēki esam vainīgi! Tam kurš šo sunīti atstāja uz ielas vajadzētu aizsūtīt pakaļ kādu dienestu! Arī viņam ir izmisums, arī viņš ir dzīvs un grib ēst!

E Eseseseseseses 19.01.2010

nu, labi, Inese, suniitis ir dziivs radiijums, kuram gribas eest, bet ne jau izkozot gabalu no cilveeku kaajas...
Jana, nezvani uz iestaadeem, bet raksti, telefona zvanus vinji var arii laist gar ausiim, bet uz rakstiskiem iesniegumiem ir jaatbild. aprunaajies ar kaiminjiem, uzrakstiet kolektiivu veestuli, ne jau tev vienai vins virsuu bruuk..

S Silva 20.01.2010

Ja suns ir iekodis, tad tūlīt jāsauc pašvaldības policija, lai fiksē faktu.

A Aina 20.01.2010

jaa, jaa, fiksees faktu un no taa labaak nepaliks, tikai nevajag tos murgus.i sunju miileetaaji ar pievaldiet meeles.ja esi sieviete, gan jau pati neko fiziski neizdariisi.tak paprasi kaadam vecim, lai noshauj un turpat aprok pie miskasteem vai ar nazi paargriezh riikli un arii aprok un punkts.
un tie, kas te breeks par savu sunju miilestiibu, pievaldiet meeles, kad pasham vai veel labaak juusu beernam kaads klainojoshs lops paarkodiis riikli, tad parasti taa sunju miilestiiba beidzas.
neviena patversme vinu nevaaks kriizes laikaa, policija filsees faktu un pazudiis liidz naakamajai reizei, policija sunjus nevaac un arii paarpildiitai patversmei nevar likt savaakt.
nekaadas, veestules un iesniegumus, tas vilksies meeneshiem, bet suns tik turpinaas kost, vai tieshaam te smadzenju nevienam nav?
zheel, ka Tu gruutniece shobriid, taa ka meklee kaada kaiminja, drauga paliidziibu, kas to suni nosistu.Ja nebuutu gruutniece un ja suns nav paaraak liels, pati vareetu nosist.
taa, taagad humaanisti saaciet riet par maniem padomiem!!! Tikai, pirms tamiedomaajieties situaaciju, ka klainojoshais nabaga dziivniecins ir paarkodis riikli vai sakropljojis juusu beernu.
Jauku dienu!!!

R red 20.01.2010

Kāda velna pēc Tu, Aina te visur bāz bērnus??? Mazie kverplēni paši lien visur kur nevajag! Jo tagad valda visatļautība! Turklāt sūdzībā nav rakstīts, ka sievietei tiek izkosts gabals, pārkosta rīkle vai tamlīdzīgi! Viņš uzvedas neadekvāti, tieši tā kā rakstīts! Un Tev, Aina es ieteiktu nogriezt mēli sev!

M moisha 20.01.2010

Jana, saki esi grūtniece, nu tobiš kāc vīrišķis tātad ir, nu lai šams to plušķi i piebeidz, ar auto vai vnk ar lāpstu (pat labāk, auto var sabojāt). Galu galā bomzim polšu uzsauc.

C cilvēks 20.01.2010

Tieši tā, raksti rakstisku iesniegumu un tad arī atbildēs! Zvanus, kā jau minēja viņi var neņemt galvā, kaut gan, fakts būtu jāpārbauda jebkurā gadījumā un attiecīgi uz to jāreaģē!
Aina, plaši un gari nerakstīšu, bet gribētos Tevi vienkārši uz viena burta pasūtīt- Tu jau zini kur. Rīkli pārgriezt? Nosist? Njā, it kā suns ir vainīgs, ka viņam nav māju un viņš ir tāds, kāds viņš ir, bet Tu- Tu esi riktīga ļaununa sakne, kurai pašai derētu rīkli pārgriezt! Vēmiens nāk no šitādām Ainām!

I Inese 20.01.2010

Piekrītu pēdējam komentāram! Tieši dēļ šādām Ainām arī rodas šie ļaunumi un nejēdzības! Aina, varbūt iedod savam bērnam nazi un aizved vēl parādi kas jāizdara ar suni? Būs ar ko lepoties! Humāniste!

H Harmonija 22.01.2010

Suņu mīle esmu, bet ja man kāds klaiņojoš krancis uzbruktu es viņu vienkārši pret sienu izsmērētu, to arī iesaku tev darīt.Sameklē kādu vīrišķi, lai paķer aiz pakaļkājām, iegriež un triec ar galvu pret sienu, i būs lieta nokārtota.Ja attiecīgās iestādes nerīkojas, jārīkojas pašiem.

Neviena iestāde te diemžēl neatsauksies.
Vēl protams var iegādāties piparu gāzu vai elektrošoku, bet tas nepasargās pārējos no uzbrukumiem.Te vienkārši dzīvnieks ir jānobeidz.

H Hugo Djego 22.01.2010

Jā, es ar domaju, ka jāmeģina to dzīvnieku pabarot un pielabinat.Viņš nesaprot, ko dara.

V Vet 08.02.2010

Vestule Ainai.
Tu, ubaga iedzimtene te nekomande kam pievaldit meles un kam -ne.
Tadus ka tu vajag sist un sist un sist, laikam pa maz tevi situsi dzive ka tu citu dzivo dveselu sapes nejuti.
Tadus ka tu vispar vajag sterilizet lai nerazho un nelaizh pasaule lidzigus ta sauktos"cilvekus" ar tadam domam.Labi ka tu tikai te piksti-anonimi.Ja es redzetu kadu, kas grib nosist suni, vai kaki, vai vel kadu lopinu, es tam pasham izrautu ara visas iekshas.
Ceru, ka mes tiksimies...Tad tu redzesi, no ka tev tiesham vajag baidities.

I Inese 08.02.2010

Piekrītu Vet komentāram!

D darbinieks 14.03.2010

Sveicināti.
Par klaiņojošiem, īpaši veselību apdraudošiem dzīvniekiem OBLIGĀTI jāinformē POLICIJA...un nav taisnība, ka uz mutisku informāciju atbildīgie dienesti nereaģē. Ja tas ir tas suns par kuru domāju, tad viņu ilgstoši centās izķert, taču viņš, kā jau klaiņojošs dzīvnieks, līdz šim ir bijis ļoti izmanīgs!
Es ceru, ka tieši minētais suns vairāk nevienu netraucēs, jo pēc apraksta līdzīgu suni, šodien izķēra un patversmē nogādāja pašvaldības policijas darbinieki!!!
Mierīgu jums visiem vakaru!

S sekta 14.03.2010

V Viola 06.12.2010

Es ari piekritu Vet komentaram, Ainu noshaut !

L lala 16.12.2010

Es kad braucu uz laukiem vienmēr ņemu līdzi gāzes baloniņu, jo tur kaimiņi laiž vaļā savu sunīti dzīvsvarā, tā ap 40 kg, kuram ļoti nepatīk sveši cilvēki, vienreiz saplēsa bikses un pārkoda zābaku, bet lab ka bija garie biezie ziemas zābaki, tapēc kāja īpaši necieta, kaimiņi nereaģē, tad nu vienreiz, kad viņam atkal bija uznākusi vēlme mani apēst, iepūtu šim purnā gāzes baloniņa saturu, ticiet vai nē, tagad mani ieraugot, suns ir adekvāts un nemaz vairs necenšas mani sakost, jo atcerās, pietiek tikai iebāzt roku somā un izvilkt baloniņu, ka šis pārstāj riet un aiziet pretējā virzienā.
Neatbalstu vardarbību, bet ja dzīvnieks uzbrūk, uzskatu, ka ir pieļaujams atbildēt, bet tādā apmērā, lai dzīvnieks īpāši neciestu, bet gūtu mācību.
Ainas komentārs vispār ir čau, kā cilvēks vispār kaut ko tādu var uzrakstīt: pārgriezt sunim rīkli!!!

K Klāra 16.12.2010

Bet mēs visi esam nocietušies un gribam zināt, kas notiek ar nākamā bērna tēti? Vai viņš ir notinies, vai daudz strādā, vai jūrnieks tālbraucējs?

H harijs 23.12.2010

Nošaut!
Man nav naida pret dzīvnieku, pašam ir vilks mājās, bet ja suns skraida apkārt, kož citiem un netiek ar viņu galā, - nošaut!
Un ja manējais šitā darīs, pasrocīgi to izdarīsu, ja savādāk netikšu galā. Un mežā ejot noteikti ņemu līdz gāzeni ar pipariem pilnu aptveri. Reiz mani tas glāba, un arī sunim paveicās, pietika ar pirmo brīdinājuma šavienu.
Beigu beigās, - ja es audzinu cūcuņu un vistiņas, vai tad nedrīstu tos nokaut pārtikai? Un vēl tā debīlā eiropa lien ar saviem ukaziem par to, kā mums jādzīvo. Lai paši rij savu ķīmiju.
Nebūsim mīkstčauļi un darām to kas jādara.

E Evuce 28.12.2010

Ja vēl sunīts vazājas apkārt, autorei tiešām iesaku nopirkt baloniņu un nēsāt līdzi.

A Anna 28.12.2010

No suņiem nevajag baidīties-viņi jūt tos, kuri baidās un tādiem arī uzbrūk.
Man pašai ir divi suņi, ir daudz nācies strādāt ar citu suņiem-neviens un nekad pat nav mēģinājis kost.Un suņi prot nolasīt cilvēku domas-ja domāsi slikti par viņu, negaidi, kad suns pret tevi izturēsies labi.