www.sudzibas.lv PrivatBank Беспредел работника банка в филиале Бривибас 214

Privatbank - Беспредел работника банка в филиале Бривибас 214

Добрый день.
На сколько мне известно, то в любом банке открыть счет без документов
категорически запрещено. Я решил открыть счет в PRIVATBANK, зашел в филиал на Бривибас 214 и увидел там свою знакомую, которую видел один раз в жизни. У меня не было на тот момент паспорта, она мне сказала сходи на работу возьму копию паспорта и я тебе открою счет. Она банковский работник, совершает такие нарушения, мое мнение что такое не может быть без наказано, и работать таким людям в банках не место. Зовут эту особу Екатерина Шмидт.

D Driver 09.08.2012

Privatbank ir privātais uzņēmums, kas nodarbojas ar bankas pakalpojumiem. Pases kopija tiek izmantota, lai noglabātu pie klienta konta informācijas(kas paliek pašai bankai).
Pase uz vietas tiek pārbaudīta, lai redzētu ka īpašnieks ir pases turētājs, nevis kāda cita persona, uz citas personas vārda atver kontu.
Paziņa izdarīja pakalpojumu, palīdzot atvērt kontu, jo redzēja ka cilvēks un pases kopija sakrīt. Īsti neredzu par ko ir sūdzība... Nepiekrītu!
Pēc sūdzības sanāk, ka pasei/ vadītaja apliecībai būtu japaliek bankā tik ilgi, kamēr vien viņā ir konts, vai pasei/vadītāja apliecībai nav beidzies derīguma termiņš...

S SvetlanaKa 06.09.2012

Driver, sūdzības jēga ir tāda, ka tur rakstīts- "У меня не было на тот момент паспорта, она мне сказала сходи на работу возьму копию паспорта и я тебе открою счет", tātad cilvēkam uz to nrīdi, kad viņs iegāja bankā- NEBIJA pases līdzi! Tas ir pats būtiskākais šajā stāstā :)) Un bankas darbiniece ir pieļavusi nopietnu un bīstamu kļūdu, kas bankai var izvērsties par zaudējumu avotu.

A adri 01.11.2012

īstenībā jau Jekaterina skaidri teica, ka vajag uzrādīt pasi, un es stāvēju blakus, un skaidri dzirdēju to. Vienkārši SvetlanaKa un viņas draugs mēģina ieriebt Katjai. Piemēram pirms kāda laika viņi abi ieradās pie Katjas darbā, un palūdza, lai viņa atdod naudu par uzdāvināto šokolādi dzimšanas dienā! Tas ir normāli, ņemot vērā, ka viņa neprasījā nekādas dāvanas vai šokolādi. Acīmredzot dažiem skauž, ka cilvēks strādā labi atalgotā darbā, un var atļauties saviem privāttēriņiem daudz vairāk nekā viņi

S SvetlanaKa 01.11.2012

to adri

es pati stradaju banka, un sanemu pietiekosi lielu algu, lai varetu atlauties sev da jebko! tas aizradijums no manas puses bija no prifesionala viedokla!

A adri 01.11.2012

" Un bankas darbiniece ir pieļavusi nopietnu un bīstamu kļūdu, kas bankai var izvērsties par zaudējumu avotu." Tu raksti it kā zinātu kā darbiniece ir teikusi. Nu tad apgaismošu. VIŅA tā neteica. Šo sarunu es dzirdēju, un dzirdēju arī telefonsarunu, kurā darbineice vēlreiz klientam skaidroja ka pasi ir jāuzrāda. Sorry, ka tevi pieliku pie šī nekaunīgā pārīša, kas vēlas ieriebt tādam pašam bankas darbiniekam.