www.sudzibas.lv Preces darbam Slikts serviss, nekvalitatīva prece, nemaina, neatgriež naudu.

Preces darbam - Slikts serviss, nekvalitatīva prece, nemaina, neatgriež naudu.

Gada sākumā pasūtījām divguļamo gultu, ilgi gaidījām. Prece netika piegādāta noteiktajā termiņā, vairākas reizes tika zvanīts, līdz preci atsūtīja! Gultu salikām, jau tad likās aizdomīgi nekvalitatīva. Pēc mēneša Ilgas lietošanas, tā lēnām sāka izjukt. Pēc trīs mēnešu lietošanas, gultā vairs nav iespējams gulēt... Skatīt attēlus. Garantija precei, kā izrādās tieši trīs mēnešus... Kādēļ arī netiek atgriezta nauda. Piedāvāja tikai apmainīt rezerves daļas, kas šajā gadījumā sanāk visa gulta.

02.07.2020

Atbilde no Preces darbam Support Pārstāvja atbilde 02.07.2020

Labdien! Jūsu pieprasījums rast risinājumu problēmai tika saņemts vakardien (01.07.2020), uz kuru tika nekavējoties reaģets un sniegtas vadlīnijas, kā rīkosimies. Šodien tika pārsūtīta vēstule Jums no ražotāja ar risinājumu nomainīt visas bojātās detaļas, ko garantijas ietvaros mēs arī vēlamies izpildīt, lai prece būtu sākotnējā stāvoklī. Ātrāk nekā vienas diennakts laika ietvaros mēs Jūsu pieprasījumam diemžēl nevarējām fiziski sniegt atbildi un tāpēc nepieņemam pretenziju šo.
Ar cieņu Preces darbam

B

D Dzintra Tabore 03.07.2020

Tak jau redzams, ka gulta ir taisīta no punķiem.

⛔️ 03.07.2020

Preces darbam - divguļamā gulta? Ar ko tu darbā nodarbojies?

B Briesīgi56 03.07.2020

Caur googli meklējot, šādu “izmeta”, šeit der teiciens, ka skopais maksā divreiz!