www.sudzibas.lv Power Paintball Šausmīga kvalitāte

Peintbols Rīgā - Šausmīga kvalitāte

Peintbola vieta (jo par parku to nevar nosaukt) atrodas Rīgā, kur ierodoties (pasūtot spēli) mums piedavāja spēlēt miskastē. Laukuma aizsargtīkls knapi turās kopā, laukuma salikti nevajadzīgi sadzīves atkritumi. Uz katra stūra varēja savainoties, dēļ kā nevarējām vispār atpūsties, jo jāseko līdzi, lai bērni nesavainojas. Pēc tā visa, uzkavēties tur negribējās, jo vienīga atpūtas vieta ko mums piedāvāja ir riepu kaudze pār kuru pārlikts dēlis.
Šausmas !!!

R

L Lauris 30.05.2010

Laukuma kvalitāte varbūt nav pati labākā, bet mēs ar draugiem lieliski pavadījām laiku - par tik tiešām saprātīgu cenu. Gan jau džekiem būs vairāk naudas, tad ierīkos arī porcelāna galdus atpūtas stūrītī un slēpņus no guļbaļķiem sataisīs :D

J Jānis 27.07.2010

Ko nozīme nav pati labākā?! Beidziet šmaukt tautu! Tas ir pilnīgs SŪDS pieklājīgi runājot. Kā vispār var saukt skraidīšanu izgāztuvē par peintbolu!? Nu droši vien tikai īpašnieki :-)
Ko tur vispār spriest, aizbrauciet un uzmetiet aci, uzreiz visu sapratīsiet.
Starp citu viņus jau tur aizvēra ciet. Un dzirdēju šie pārvacas citur uz Viestura prospektu. Laikām atkal piedāvas "super cenas" par sūdiem...

D Dairis 30.11.2010

Pilnībā piekrītu, šis laukums ir tīrākā izgāztuve, tas būtu tik pat kā spēlēt getliņos. Nekad vairs uz turieni nebraukšu.

K kārlis 30.11.2010

Tas laukums ir pilnīgs Murgs, piekrītu Dairim.

KristīneBoik 06.12.2012

Šis peintbola parks veiksmīgi ir pārcēlies uz Mežaparku. Nosaukums un kvalitāte nav mainījusies - peintbols Rīgā. Cenas un pakalpojums šķietami lēts, taču realitātē mēs saprotam, ka atrodamies tādā pašā izgāztuve, kā bildēs redzamās.
Šādi peintbola ātrie parki grauj aktīvās atpūtas peintbola nozari kopumā.

V Valts 15.09.2016

Andrejsalas peintbola parkā ir tas pats - īsta miskaste. Tāpēc iesaku spēlēt lāzera peintbolu Preses namā. Tīras, sakoptas telpas, forša attieksme! http://www.laserdog.lv/

K Kārlis532 28.03.2017

Pilnīgs sūds tas lāzerdog. Aizbraucu, spēli vada kaut kāds pusaudzis, kas pats īsti nezin kā kas strādā, rupji runā ar maziem bērniem. Pašas telpas ļoti šauras, nav nekādu šķēršļu vai aizsegu. Praktiski pilnīgi tukšas telpas.