www.sudzibas.lv Post Service БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ.

Post Service - БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ.

Post Service брали у нас в аренду транспорт, в ноябре 2008, и не расплатились.Прошло почти 5 месяцев, но на мой звонки только одни обещания.До Надежди вообще не дозвониться.Больше работать с ними желания нет и не будет.БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ.

V

T Tiesībsargs 28.04.2009

Vai, Sergej, zini, ka Tei var iesūdzēt tiesā par apmelošanu? Kāpēc administrācija neskatās, kas te notiek?

P Pofigists 05.05.2009

Post service strādā ļoti slikti!

S Salavecis 06.01.2011

Interesanti komentāri.

A A 03.02.2011

Внутри фирмы полный бардак, неудивительно, много кто уходит, я тоже скоро уйду. Только перед директоршей Надей выпендрон, а за глазами что только не происходит и потом врут друг перед другом глядя в глаза.. пару людям из этой фирмы не помешало бы у доктора голову полечить, особено Дзынтарсу

F firma 2 03.03.2016

SIA "POST SERVICE" nepiegādā sludinājumus!

Tika noslēgts sadarbības līgums ar SIA "POST SERVICE" par sludinājumu izplatīšanu Rīgas pilsētā (daudzums - vairāki tūkstoši). Samaksāts par izplatīšanu (100 % priekšapmaksa), bet rezultāts - nulle! Neviena zvana no klientiem (mērķauditorijas, kam bija adresēti sūtījumi), NEVIENA!

Tas nozīmē tikai vienu, ka sūtījumi netika izplatīti (piemēram, izmesti), ko apstiprina arī sludinājumu adresāti (ka mūsu sludinājumi netika saņemti pastkastītēs), kaut gan birojā saka, ka viss kārtībā- sludinājumi izplatīti.

Rezultāts: SIA "POST SERVICE" nauda samaksāta par darbu, kurš nebija paveikts, arī samaksāts par sludinājumu izgatavošanu, bet rezultātā - sludinājumu - NAV (zaudējumi), izplatīti arī nav (zaudējumi - samaksāts par nepaveiktu darbu), mērķis, kādam tas viss darīts arī NAV sasniegts. Pazaudēta nauda un laiks!
Bijām jaunais klients - pirmais pasūtījums, nu jau arī pēdējais!

Izlemt jums vai sadarboties ar šādu firmu.