www.sudzibas.lv portāla Andele Mandele pārdevēja Krāpšana, maldinoša informācija

Atrisinātaportāla Andele Mandele pārdevēja - Krāpšana, maldinoša informācija

Pirku portālā andele mandele AE7 (emporio armani) firmas mākslīgās ādas jaku, pārdevējad Gucci2, bet man atsūtīja to ko īsti nebiju gaidījusi.
Tātad pirku it kā AE7 Armani firmas jaku ar cenu zīmēm no pārdevējas Gucci2, kuras profilā ir tikai pozitīvas atsauksmes.
Bet kas man atnāca? Man atnāca New Yorker Amisu lētas firmas jaka ar PIESIETĀM ARMANI CENU ZĪMĒM.
Caur telefona saraksti, kad jautāju, kas tā ir par lietu, pārdevēja atbildēja, ka ko es te sūdzoties, sludinājumam apakšā taču bija rakstīts, ka tā ir Amisu jaka un Armani birkas arī esot klāt, tāpēc atbilstot aprakstam.

Pārdevēja preci ņemt atpakaļ atsakās un bija ar mieru man no iztērētajiem 67,69 (ar omnivu) atgriezt maksimums 15euro, no kuriem attiecos, jo tad bija runa, ka neatstāšu viņas profilā negatīvu atsauksmi.

Bildēs redzams sludinājums un pēc tam bildes, kuras nobildēju pēc saņemšanas, kā arī sarakste pēc preces saņemšanas, kurā pārdēvēja savu krāpniecību skaidro kā pilnīgi normālu lietu.

Papildināts Lucy 09.05.2017

UZMANIETIES NO ŠĪS PĀRDEVĒJAS!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Lucy 11.05.2017

Pārdevēja situāciju šodien atrisināja, piekrita ņemt jaku atpakaļ un atskaitīja naudu, kā arī personīgi atvainojās. Situāciju var uzskatīt par atsisinātu! :)

Jauku dienu vēlot,
Lūcija

Dnk 10.05.2017

Lietotājs jau dzēsts. Bet nu arī Armani ādas jaka tik lēti nekad nemaksās. Pat ne-dizaineru ādas jakas maksā sākot ar 60 eur tikai uz atlaidēm.

A Azik99 10.05.2017

Nja... tiešām kretīnisks veids, kā čakarēt cilvēkus. Un tādā pofigā atbild. Tad jau jebkurš muļķis var nopirkt HM kreklu, piekarināt Lacoste birku un tirgot 5x dārgāk. psc...
Bet nu tik lēti pērkot jaunu lietu vienmēr 10x jāpārliecinās, ko Tu tomēr iegūsi.

L Laimiga1995 11.05.2017

Tā taču ir tā pati!

S SantaPukite555 11.05.2017

Un Tu esi Snowfox? Pec IP adreses paskatīsimies tikko reģistrējies bet komentē tikai viena cilvēka ierakstus 3x, katra foruma, savus kontus visur izdzesi tgd jāslēpjas un sava skaudība jādemonstrē ,