Politiki - Valsts

Musu politikiem nav kauns, pa 20 gadiem nu neka nevar savest kartibu tada maza valsti ! Kauns, sez, vai zagli, vai ar debilam smadzenem !

E e 26.04.2011

Maija, a ko Tu neko nedari lai ir savādāk? Zini, pa 20 gadiem var daudz sadarīt, pat mazāk vajag laika!
Nav vaina politiķos, vaina ir pašos Valsts iedzīvotājos, kas savu Valsti neciena!!!

č Čoms 26.04.2011

Toties turki drīz savedīs valsti kārtībā, jo Madonas pusē būvēšot šiem pilsētiņu, kā arī pilsētās bankas esot šo izmitināšanai iegādājušās tukšos dzīvokļus.Ne jau par velti mūsu valstsvīri čakli cenšas pildīt Briseles norādījumus par imigrantu forsētu uzņemšanu, un Turcijas inregrēšanu ES.

T ToČoms 28.04.2011

Tad nu gan vāks ... valsts pilna ar bezpajumtniekiem, bet svešiem iegādājas dzīvokļus ... tur vairs nav ko runāt...

č Čoms 28.04.2011

Tas ir pilnīgi nopietni, Brisele dos mūsu naudu priekš izsaimniekošanas, gan jau tauta tos turkus pabaros, ja paši līdz tam laikam nenosprāgs.Šī slēgtā pilsēta būšot kaut kur pie Liezēres.Toties atkal Latvija kļus par dažiem miljonāriem bagātāka.

A Alex 29.04.2011

PAR KO CIENIT LATVIJU??? PAR KO?? SHITA SAUCAMA VALSTS IR PILNIGA DIRSAA UN TUR ARII PALIKS!

T Tina 04.05.2011

Ja, tas ir taisniba . Sheit nav tadi cilveki, kuri var savest kartibu . Stulbie racionalisti doma, ka palielina nodoklus, elektribu u t t., samazina pensijas u tt., gan jau tauta iztures .. gan jau, kaut ka . Bet kapeic Domrovskis kungs un parejie negrib pastradat uz minimalo algu ? Riebjas skatities to stulbu Saemas deputatu sede, baigie patrioti, viena stulba plapashana, dzivo uz tauta nodokla nauda . Debilas svetki :( :( :(

č Čoms 04.05.2011

Tas ir taisnība, pāris dienas atpakaļ Delfos bija raksts, ka visu lems Briselē, un Latvijai nav nekādas tiesības parstāvīgi pieņemt lēmumus.Ņemot vērā, ka ir noslēgta vesela virkne savstarpēju līgumu, drīz vajadzētu sākt parādīties pirmajiem melnādaino pūļiem, jo Brisele esot noteikusi, ka gadā Latvijai jāuzņem 15-17 tūkstošu šo imigrantu.Gan jau vēl apcirps pensijas un minimālās algas, lai tikai 100 gudrās galvas būtu nodrošinātas ar visu nepieciešamo.Bez tam varēs apgūt ES miljonus, ko piešķirs bēgļu izmitināšanai.

M mda 22.10.2011

Nekur nav tā kā šitaja valstī, sēž un domā, kur vēl var atņemt no cilvēciņa, bet visiem labi, visi laimīgi.Māmiņu algas-smiekli vien.VALDĪBA...VIENS CILVĒKS NEKO NEVAR IZDARĪT, VAJAG APVIENOTIES...TĀLĀK BŪS TIKAI TRAKĀK...

T Tasirlabi 22.10.2011

Tas ir labi, VL pārstāvji jau ir ierosinājuši palielināt algas deputātiem un ministriem, samazinot pensijas un pabalstus.