pmlp/vēstnieciba ārvalstīs - Uzturēšanās atļaujas

Mēģinu noskaidrot kas būtu nepieciešams manam vīram-ārzemniekam, lai varētu nokārtot uzturēšanās atļauju Latvijā, bet kārtējo reizi atduros pret Latvijas birokrātiem, kas sēžot savos krēslos, pat īsti nezin kāpēc viņi šeit sēž un kas viņiem būtu darāms.Jo Latvijas vēstniecība ārvalstīs saka vienu, pmlp saka ko citu.Pie tam mūsu laulība jau ir legalizēta arī Latvijā un viss ir redzams Iedzīvotāju reģistrā, bet nē, man kārtējo reizi ir jātaisa vēl viens tulkojums un jāiet likt atkal apustuli, lai varu atkal viņiem atrādīt dokumentu-kuru viņi jau ir dabūjuši.
Pilnīgas dusmas, ka birokrāti neko nepārzin-bet ko tad darīt man un kā nokārtot šo uzturēšanās atļauju, ja jau nevienam gar to nav daļas :(

P Patriots 04.04.2011

Tas taču ir likumsakarīgi.Valstsvīri ir ieinteresēti, lai tauta ātrāk pamestu Latviju.Tas paātrinās Latvijas pārdošanu jauniem saimniekiem.

E Eseseseseseseses 10.04.2011

Varen lepna izklausies par savu viiru-aarzemnieku; kaadu melni no Aafrikas esi nograabusi?