Plus Punkts - pardeveja

Šorīt pieeju pie pluspunkta un skaidrā valsts valodā saku : Labrīt man lūdzu trīs nescafe kafijas zaļās un sāļos salmiņus, pārdevēja pačubinājās un priekšā nolika divas kautkādas mistiskās kafijas un saldos salmiņus. WTF, kā tur var strādāt tā resnā krievu vecene kas latviski nesaprot, kad ej iepirkties un dod 5us latus tiec norāts par to ka nav monētu, ir pat aizcirtusi ciet lodziņu kad nav ko izdot. Visnekaunīgākā pārdevēju kādu esmu redzējis

. ... 23.12.2011

Kāpēc kafijas zaļās?

Minesota 23.12.2011

kafija maajaas jaagatavo!

M max 23.12.2011

MEKLE NEPATIKSANAS??? TAVAM DARBIBAM IR KRIMINAL PANTS.

U ugis 11.03.2012

katra valsti ir sava dzimta valoda un lai tu varetu stradat, apkalpojosaja sfera, ir jazin valsts dzimta valoda.
un parez vien ir ka mes nepiekapjamies un nesakam kaut ko ne but paskaidrot vinam, vinam saprotosa valoda, gribi stradat saja valsti macies valsts valodu.

Elizabete Goes Rawr 26.09.2013

Vina nav vainiga pie ta ka tu nemaki krievu valodu.Ir tacu ari citi pluspunkti vai ne? Tu mierigi vareji pateikties un aiziet.Priecajies ka vina vispar tev iedeva to.Tu nevari zinat, varbut salie bija beigusies? Un kapec kafija uzreiz vajadziga zala? Var ari citu.Par 2 latiem un kapeikam...tapec janesa siknauda dargais cilvek...dzive saja gadsimta sastav no santimiem. Elizabete :D

Elizabete Goes Rawr 26.09.2013

Bet milais cilvek, ja nepatik kad tur strada ''resna krievu vecene kura nemak valodu'' nav vienkarsi tur jaiet.Vari aiziet ari uz citu kiosku

Elizabete Goes Rawr 26.09.2013

Bet...Man ari ta ir bijis.Mana darba pienema sievieti kura lamajas un risinaja gimenes dzivi ar savu dzeruso viru.Varbut si krievu sieviete bija pienemta ka aizvietotaja lidz atradis labaku un pieklajigaku darbinieci.Bet varbut vinai nepatik latviesi vai nepatik cilveki un darbs.

Elizabete Goes Rawr 26.09.2013

Darba pienemejai laikam bija prata aptumsums vai ari ta sieviete ir vinas radiniece un vina pienema darba tikai del radniecibas. Lawl te jau kk diskusija :D