www.sudzibas.lv Plus Punkts Neprasu par velti

Plus Punkts - Neprasu par velti

Labdien!
Tā nav sūdzība, tik nesaprotu, Maxima Saharova ielā šajā veikalā ir piedāvāti kādi citi pakalpojumi, kā citos šajos veikalos!?
Runa ir par hotdogiem un Topmaizēm.
Vakar ar bērnu iegājām, jo bērns vēlējās Hotdogu!Hotdogu nebij pieejami, ok, nolēmām ņemt Topmaizes, paļudzām pārdevējai, lai uzsiilda un par atsevišķu samkaksu iespiež majonēzi, jo tad tās ir labākas!
Pārdevēja atteicās to darīt, jo majonēze redz esot domāta Hotdogiem tikai un vienīgi!
Tad sekoja vārdu pārmaiņa, kurā es viņai paskaidroju, ka es to majonēzi neprasu par velti, ka es esmu gatva par to samaksāt, bet vienalga bez rezultātiem!Galu galā es atteicos pirkt šīs Topmaizes!
Tad man rodas jautājums vai šajā veikaliņā ir kāds savādāks sortiments un piedāvājums kā visos citos?
Jo nevienā citā veikalā man nekad šādas problēmas nav bijušas!
Un galu galā, tā nav pirmā reize, vienmēr sājā veikalā un tieši ar šo konkrēto pārdevēju ir kādas problēmas!
Kā šo pārdevēju godināt nemācēšu tiekt, jo viņai nebij piespraudes!
Protams, mums ir izvēle-var iet un var nejiet šajā konkrētā veikalā!Bet tomēr...

J

K Ketrina 19.05.2009

Ja, es ari zinu so pardeveju!
Ta ir vienmēr!
Tagd ir tada darbinieku izvele, varetu vinu nomainit!
Butu loti pateicigi!!

E elina 19.05.2009

Piedod, autore, bet labāk nopērc bērnam kādu svaigi spiestas sulas glāzi vai ābolu, nevis baro ar kaut kādiem hotdogiem, topmaizēm un vēl visam pāri majonēzi. Es saprotu, nav mana daļa, bet varbūt tomēr aizdomāsies...

S skabarga 24.05.2009

Re cik Tu mums Eliina gudra...

N nj 04.06.2010

Es zinu par narvesen ka var gan ketcupu ielikt gan majonezi un bez maksas! jo pats esmu pardevejs taja veikala Narvesen.