A Andris 08.03.2010

Kola kaut sii tema ar jums tika jau apspriesta gandriiz 4.gadus atpakal, speciaali tiem kas lasa so sadalu paskaidroju!
Minetais starpgadijums, miseklis sanaca kapec?vaitad jusu bralameita cik atceros nedabuja darbu?protams ka dabuja;) mana vaina bija tada ka jusu cilvecinam neapmierinaja dzives, varbut arii darba apstakli, cik atceros Kola kas bija atkariigs no manis tika izpidiits, es biju tikai menedzeris/starpnieks latviesu/portugalu agenturai., tad vel pats nesapratu isti to arko nodarbojas Agenturas!
Ok sis ir Romancanam izskaidrojums jo tas aizkraukles azis ir reti stulbs radijums, jaa un diktaam mizeliigs ar;)

B BM 08.03.2010

Divi pidari pīķi nav sadalījuši. Nu tad tiekaties un drāžaties klātienē, kas jums te ir - bezmaksas publiskās sarakstes portāls???