www.sudzibas.lv Pirelli Key Point Uzņēmums LAtakko negodīgs pret tulkotājiem

Pirelli Key Point - Uzņēmums LAtakko negodīgs pret tulkotājiem

Esmu sniedzis SIA Latakko tulkošanas lietuviešu valodā pakalpojumus. Pēc viena apjomīga un steidzama tulkojuma (~1000 Ls apmērā) viņi ir sākuši izvairīties no apmaksas un beidzot vispār pārstāja atbildēt uz zvaniem un vēstulēm. Tā kā par tulkojumiem nebijām sastādījuši nekādu iepriekšējo līgumu, neko izdarīt nevarēju. Nav ierasts, ka tik liels uzņēmums rīkojas negodīgi pret pašnodarbinātajiem, bet gadās! Uzmanieties!

T

; ;jgi;ygv v 16.11.2013

Noteikti pastāstiet par šo gadījumu citiem tulkotajiem, atstājiet vērtējumu šiem nemaksātājiem: http://www.proz.com/?sp=bb&outsourcer_country=lv&start_number=0

A AK79 16.11.2013

Varbuut tekstu var paardot citiem vai publiceet internetaa, par shaadu soli ieprieksh informeejot pasuutiitaaju un dodot laiku nedeelju apmaksas veikshanai?
AK79

D Dāvis Lietkalniņš 15.12.2016

Viņu tulkojumus pēc produkta pārtapšanas par preci vispār vajadzētu ievietot svina kastēs. Līvāni