Pilnvērtīga dzīve - Ko man darīt?

Man ir tads jautajums, kas mani loti nomac. Es masturbeju jau no 13 gadiem, tagad man ir jau 18. Tagad, kad man ir sekss ar sievieti un es loti atri beidzu ... Tas ilgst apmaram 5-7 min ... Tas sagada neertas situacijas gan man, gan manai draudzenei! Ko man darit vai ir kas lidzams? Vienalga, kas zales vai kas! Man patiesam gribas pilnvertigu seksu! Ludzu, palidziet man, dodiet man padomu.

в Вacя 02.04.2011

Manai kundzei viss ir kārtībā, viņai ir 68, man 70.Normāla vagīna.

в Вacя 02.04.2011

Nu viņam taču ir cita problēma.

в Вacя 03.04.2011

Auseklīt, pakonsultējies ar ģimenes ārstu un viss būs labi. :)

в Вacя 04.04.2011

ⱣφCφDφŢ

A Aldis 04.04.2011

با باس باب ب باسل باسل س ب باسل باسل سل ل باسل ا ل سل

ķ ķertais 04.04.2011

Ausekli!Tas jau ir visai normāli, ka pirmo koku liekot beidz pēc minutēm 5.Bet Tu taču vari pa nakti kādus 6, vismaz es tādā vecumā varēju:)Un katrs nakošais dzimumakts būs garāks:)Beigās jau beibe nevarēs sagaidīt, kad beigsi:)Tāds nu ir mans skatījums uz šo problēmu.

A Aldis 04.04.2011

Es arī nesaprotu par ko ir jāuztraucas? Kā tik pašam būtu labi!

B Bigs 04.04.2011

Bet tā kā mani daiļais dzimums nevelk, tad lai jau!

A Aldis 05.04.2011

Iepriekšējais komentārs nav mans. Izrādās, te ir daudz BIGu. Būs jāpakonsultējas ar čomu un jāatrisina problēma.

č Čoms 05.04.2011

Sveiks Big!Laikam esi kādam kārtīgi ieriebis, ja tevi uzņēma zilo kārtā.

A Aldis 05.04.2011

Nē, vienkārši sīkie palaidņi basto skolas mācības un tik spēlējās. Pēc plkst. 22:00 visi viņi jau čučēs.

č Čoms 05.04.2011

Nesaki vis, reizēm viņi sāk pie saviem datoriem masturbēt, kad vecāki aizgājuši gulēt.

A Aldis 05.04.2011

Nekas, lai masturbē. Vismaz monitora ekrāns būs tīrāks.

в Вacя 05.04.2011

อยู่ว่าที่บ้นนั่งหนยู่ว่างๆทบ้านนั่หอมเฉยก็เริ่มจะน่าเบื่อก็เลอกไปหาถ่ายรูปเสริาคอมเฉยอยู่ว่างๆที่บ้าหน้าคอมเฉยก็เริ่มจะน่อก็เลอกไปหาถ่ายรูปเสริมแก็เริ่มอยู่ว่าที่บ้นั่งหน้าคอมเฉยก็เริ่มจาเบื่อก็เลยออกไปหาถ่ายรูปเสริมแจาเบืก็เลยออกไปหายรูปเสมแ

B Bigs 05.04.2011

Es jau arī neesmu kā sīkie, masturbēju pie TV, tur ekrāns točna ir tīrāks:D

A Aldis 05.04.2011

Iepriekšējais komentārs nav mans.

A andrejs 05.04.2011

Zini bigs tu krāniņu sūkātājs un dibenu ostītājs??? Man personīgi pajāt ka esi zilais, bet tapēc sevi nav jāreklamē un praids šeit jātaisa. Jobanais pediņš, tieciet ar savām personībām kārtībā.

A Aldis 06.04.2011

Es neko neesmu rakstījis par zilumu.

A Aizdevumapiedāvājumu 06.04.2011

Sveiki,
Es saņēmu jūsu pasta un pasta saturs bija labi, labi. Tas ir, lai informētu jūs, ka mūsu kompānija piedāvā aizdevumus diapazonā no 00.00 līdz 100, 000 000, 00. Mūsu aizdevumu piesaistīt 3% procenti un ikmēneša atmaksas mums aprēķina par jums un jums būs izvēlēties no 1 līdz 20 gadiem, maksājot atpakaļ aizdevumu .. Tātad citu, lai mēs turpinātu aizdevuma darījumu Jums mums ir aizpildiet kredīta pieteikuma forma un saņemt atpakaļ.

Kredīta pieteikuma forma.

Pilns vārds un uzvārds :...
Adrese :...
City :...
Valsts :...
Pasta indekss :...
Valsts :...
Tel :...
Fakss :...
Apjomu, kas nepieciešams: ..
Mēneša ienākumi :...
Aizdevuma termiņš :...
Aizdevuma Nolūks:.
Nodarbošanās :...
(No sociālā nodrošinājuma vai kredīta pārbaude, 100% garantēta!)
e-pastu;; [slēpt]@gmail.com
Atbildē, cik drīz vien iespējams.

MR KAAY

N nja 11.04.2011

īsti nesaprotu, kam domāts šis portāls