Pilnvērtīga dzīve - Ko man darīt?

Man ir tads jautajums, kas mani loti nomac. Es masturbeju jau no 13 gadiem, tagad man ir jau 18. Tagad, kad man ir sekss ar sievieti un es loti atri beidzu ... Tas ilgst apmaram 5-7 min ... Tas sagada neertas situacijas gan man, gan manai draudzenei! Ko man darit vai ir kas lidzams? Vienalga, kas zales vai kas! Man patiesam gribas pilnvertigu seksu! Ludzu, palidziet man, dodiet man padomu.

в Вacя 30.03.2011

Tvaika ielā meklē palīdzību.

в Вacя 30.03.2011

Masturbēšana palīdz puišiem samazināt „slapjos sapņus” un pēkšņas erekcijas, kā arī palīdz kontrolēt spermas noplūdi.

в Вacя 30.03.2011

Ir cilveki, kas masturbe katru dienu un pat vairakas reizes diena. Tas ir normali. Par daudz ir vienigi tad, ja masturbacija sak traucet tavas ikdienas aktivitates – iesanu uz skolu, tiksanos ar draugiem. Ir cilveki, kas uztraucas, ka bieza masturbesana var ietekmet meitenes auglibu vai puisiem – var izbeigties sperma. Tas ta nav! Ja puisis masturbe regulari, vins var atklat, ka seklas daudzums, kas izdalas ejakulejot, ir mazaks, sekla var saturet ari mazak spermatozoidu. Tacu tas nenozime, ka sperma varetu beigties, organisms to turpina razot regulari visas dzives garuma.

H harijs 31.03.2011

Nesteidzies gūt baudu! Izbaudi TO.
Man ar ir šāda problēma. Nekad nesteidzos nobeigt, un reizēm stunda ir par īsu.

H he he 31.03.2011

biju nopircis intereses pēc men-stop ziedi, uzsmērēju, bet man efekts bij pretējs tā stāvēja, ka nevarēja dabūt nost; elpo vienmērīgāk, kusties lēnāk ātrāk pārmaiņus, izvelc ārā ik pa laikam; palasi internetā ir tak daudz un dažādi ieteikumi

: :)) 31.03.2011

Pamēģini aptiekā pajautāt prezervatīvu LongLaif.
Tad tu varēsi to darī nedaudz mazāk kā stundu;)

A A.E. 31.03.2011

tantes runaa ka tiem kas masturbee uz plaukstiem izaug spalvas !

Interesanti cik daudz uzreiz pārbaudīja savus plaukstus kad šo izlasījuši ? ))))

P Patriots 31.03.2011

Muļķi, rauj kulakā, smērē matos un dziedi "Suliko".

K Kristy 31.03.2011

Jums neliekas, ka shita sudziba piedier autoram, kas rakstija '' Pussaudzis grib kruti '', nu loti lidziga ? Nu var jau pasmeties .

в Вacя 31.03.2011

Žēl man to jauno čali, jo tas patiešām sagādā neērtības. Lai palasa par savu problēmu internetā un gan jau atradīs atbildi.

V VienkāršāMarija 31.03.2011

Vecais opis, pimpis tāds,
Tam uz huiņām nesas prāts,
Rakom noliek vecomāti,
Un ap pimpi aptin drāti,
Vecene te tupus kliedz,
Ātrāk vecais iekšā liec!

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Vienkāršā Marija, nu ne ko sev, normāls pantiņš! :D :D :D :D

в Вacя 31.03.2011

Jā, pantiņš normāls!

в Вacя 01.04.2011

Nu ko, turpināsim diskusiju?

B Bigs 01.04.2011

Ja turpinam, tad vari ko ieteikt!
Man arī kādreiz ar savu puisi bija tāda problēma. Mīlējoties ar viņu arī beidzu visai ātri, bet tad sāku izdarīt lēnākas kustības, šad tad pavilku ārā un bāzu atpakaļ lai paildzinātu procesu. Tagad man ir pilnvērtiga sexuālā dzīve ar savu puisi:)))

Ko tu te muldi klon?

A andrejs 01.04.2011

Joptvai...Bigs ir zilais???:D:D:D kurš tad vēl no pediņiem te savu orientāciju atklās?:D

To nebiju es rakstījis.

в Вacя 01.04.2011

Neko normālu no jūsu komentāriem neesmu sapratis. Paldies par izsmiešanu.

в Вacя 02.04.2011

Давайте оградим наших ублюдков от детей!