Pīlādzītis Kuldīgā - darbinieku attieksme

Kafejnīcā Pīlādzītis strādā agresīvi noskaņoti un neiecietīgi darbinieki. Īpaši tas attiecas uz rudas matu krāsas darbinieci. Īpaši vēlos , lai šai ziņai pievērš uzmanību visi suņu īpašnieki un draugi. Kad ģimene ar bērnu un nelielu dekoratīvu sunīti - levreti (https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Levrete) iegāja kafejnīcas Pīlādzītis vasaras dārzā, darbiniece ar rudajiem matiem , nekautrējoties un rupjā formā sāka vētraini skaidrot par suņu kaitīgumu un pat mēģināja ar roku sunītim iesist. Bērns no visa redzētā un dzirdētā bija vienkārši šokā !!! Bija grūti paskaidrot, kāpēc dusmīgā tante tik briesmīgi izturas pret viņas mazo mīlulīti. Ceļojot pa Eiropas valstīm nekur nav piedzīvota šāda attieksme pret suņiem , īpaši nelieliem. Parasti darbinieki pat atnes sunītim bļodiņu ar ūdeni. Aicinu visus suņu īpašniekus atcerēties par šādu attieksmi un mest lielu līkumu kafejnīcai Pīlādzītis, jo atbalstīt šādus cilvēkus ar savu naudu ir pilnībā nepieņemami.

G glupaizossijivetai 25.06.2015

tevi nevajag redzeet. taapat jau ir visiem viss skaidrs ka tu esi ubadze :))

G glupaizossijivetai 25.06.2015

vispirms jau MORAALAA

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Bagātniece atradusies :D Vecas jakas dēļ divās vietnēs tādu traci sacēla. Palielies vēl, kādas zīmolu mantas nēsā, kādā citā vietnē jau par tevi vienreiz pasmējās, pasmiesies arī šeit.

I iveta_ir_klauns 25.06.2015

nu ar tevi salidzinajuma esmu multimiljardere :)
kas tev ir ar to naudas teemu.ko tu vislaik vinu baaz, pie katra sava nabadziigaa(garaa) kommenta? tev es skatos naudaas teemaa ir dzives karstaakaaa joma.
tev ko galigi shvaki sava daugavpilii ar naudinu? nu jaa nebriinos. viirs kas tev ir-kraavejs, vai kas jums tur topaa vairaak-meeezhizcirteejs ?:D

klausies slauceeja es tev iesaku ieriit sovakar drappi taa pavairaak lai riit no teviim ir miers. lai miers virs zemes un visiem labs praats.uz visiem laikiem : he he

a par to jaku, man skiet ka tev galeeji aizbraucis shirmis.kukuu???? kaada jaka? kas pasmeejas? vieniigais putnubiedeeklis esi seit tu.un ari citaas vietnees, par to neshaubies govsgalva. sodien tu te riktiigu cirku paradiji.ar sevi-ivetu-galvenajaa lomaa .ar to arii tevi apsveicu.un apsveicu ar klauna lomu sabiedriskaja telpaa. kurica bezmozglaja :))))

I iveta_ir_klauns 25.06.2015

es jau esmu ievakusi par tevi zinas, taa kaa ja kas, driiz gaidi surprises :) kas ir, samiizies, vecaa?

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Aha, nobijos :) Kur cilvēks 28 gados var būt tik stulbs.

Latviešu tautas 26.06.2015

Куплю слона. Для посещения кафе и ресторанов!

tu ne tikai nobijies, tu trici drebi un sleepies zem segas (tpc jau tikmaz komentu )! nevajag mineet vecaa cirka klaune cik man ir gadu ! vajag zinaat. a tu nezini. toties es gan zinu, cik tev ir. nu vot visa atskiriiba.taa kaa dziivo un maacies vecaa losene.
pateiksu priekshaa, man nav 28 gadi! :D

L Lepnā Lavīze 26.06.2015

Apdalītais radījums, esmu tepat, nupat iegāju, vienkārši no manas puses diskusija slēgta. Un veiksmi vīrieša meklējumos faces.eu (redzi, māte google visu par tevi izdod) :D Novēlu veiksmi smadzeņu pirkšanā un vīrieša meklējumos (kaut apšaubu). Paliec sveika!

I iveta_lossssen 26.06.2015

radijums esi tu un ne tikai apdaliits bet apdaunoots es teiktu.
skatos tu ne tikai stulba bet riktiigi s dvigom, kaaa saka krievi esi aizgaajusi sevii ciet. tev galigi shirmiits aizgaajis ņe tuda?:D
kaads faces.eu ? nekad taadaa neesmu bijusi, kur nu veel zinaajusi taadu!
tas ka tu pati tur seedi, mekleejies, kas zin-kopojies, taa ir tikai tava darishana, man par to nosplauties.da man vispaar uz tevi dzili uzchuraat :) veiksmi tu sev noveeli, bet ne jau kaada mekleejumos, bet paluudz Dievu, lai vins tev lauj praataa pienemties, sai zinjaa.kurica. un par maati google runaajot-tgd tu vienmeer vareesi atrast arii savu "zvaignznes statusa "saraksti (šinī saitā)! atceries, tu sinii portaalaa esi izgajuzusies peec pilnas programmas duro4ka :))) staigaajoshaa karikatuura

L Lepnā Lavīze 27.06.2015

Ha, man ir interesantākas lietas nekā sēdēt te un pļūtīt kā tev, kam tukša dzīvīte. Tāpēc te arī trako kā nedabūjusi. Redzēju, redzēju tevi faces.eu, nav jābūt tur reģistrētai, tev prātiņa trūkst niku nomainīt - ar vienu visur. Tāpēc tevi atrast vienkāršāk par vienkāršu. Stāv tāda plušķainiem matiem lētās vecās džinsās pie močiem.
Bet tu, izņemot no interneta novilktas bomžu bildes, neko nevari ielikt :D Jo nav jau ko.

J joprojaamm_st_iveta 27.06.2015

klausies tu slimaa ubadze, vieniigaa kas te seedi un liidz nemainjai esi arii nopluutijusies ar sevis pashas dirsekliem esi tu ne es, skaidrs?
nu davaj paraadi mani, es gribu sevi redzeet tajaa face lv. tu jobanaa neapteestaa neizdraaztaa smirdiiga m.!!! ieliec, pazemo sevi veel vairaak. lai visi var pazviegt par tevi ilgaak :)
kas ar tevi ir ? tevi pametis tavs traktorists ? tev eest nav ko ka esi tik agresiiv a kaa noraavusies no keedes traka kuce? nokraapis vins taadu urodku kaa tevi vai ne?
bet taa jau arii ir tava bilde kas tika ielikta :)), ko tu taa bolies, ko briinies? bomzene.tas ka tu to noliedz ir tikai tava slimaas aitas probleema. visiem mums pareejiem viss ir skaidrs. vecaa plushkene :O
a par nikiem runaajot, tu jau esi ar pussmadzeni neapteestaa gove visur ar savu ivetas niku, un kas pats interesantaakais, ka tas arii ir tavs st.ivetas iistais vaards:) cik debilai ir jabut lai saadi riikotos?

J joprojaamm_st_iveta 27.06.2015

par manu dzivi taadai kaa tev nav nekas zinaams un nekad nebuus lemts zinaat, ietetovee sev to savaa tukshaajaa paurii!!!
tu vari tikai mineet, un sapnot par manu dziivi kaa ir tajaa viss. bet tev jau es to nesaku ne pirmaa ne pedejaa. kaa visi jau ir te izlasijusi, tavaa konflikta sarakstee ar Pug, tu arii par vinas dziivi intereseejies, un zhvanksteeji beztolkaa. tu vari tikai apdirsties no jauna no skaudiibas un fantazeet par normaalu cilveeku dziiveem ;o jo pati tu es taadu neesi speejiiga. bet vai tu esi spejiiga uz ko vairaak kaa tikai te sedeet 25 h diennaktii un rieties ar kaadu-o nee, jo mes visi zinaam, ka tu savu briivo laiku pavadi seit.
vesela tu noteikti neesi. kaut kas uz šizo..velk?

J joprojaamm_st_iveta 27.06.2015

ivet, akiigs jautaajums tev. cik debilai ir jabut lai sev celtu reitingu ?:D

Nu ko, pati uzprasījies!

L Lepnā Lavīze 27.06.2015

Vari rakstīt tālāk savas versijas, , kā es gribētu, lai Iveta dzīvo". Ne tuvu. Izskatās, ka apkakājusies esi vienīgi tu. Skaties, nepārsprāgsti no sava ļaunuma. Līdz normālai tādai kā tu kā līdz Mēnesim. Psihiski vesels cilvēks nesēdēs tev diennaktīm, lai apliktu kādu, ko viņš pat dzīvē nav redzējis.

P psihaaiveta 27.06.2015

nu tu slima esi :) taa neesmu es paranoike :)
uztaisiiji kreiso profilu, izdomaaji niku un ieliki.wow :) paintereseesos vai tu sava daugavpilii arii psihenes uzskaitee esi:)
ja nee, es tevi pati personiigi vareetu pierakstiit-twaicenee daudz labaaka apruupe:)
lai tu tautu nebiedeetu straashila

P psihaaiveta 27.06.2015

es gribu redzeet ko policija teiks par sito :) ka tu esi nozagusi kaadas meietenes fotograafijas un ielikusi ar kautkaadu izdomaatu niku, nu nu, gatavo sausinus

P psihaaiveta 27.06.2015

taas meitenes personiiba tiks noskaidrota:)

L Lepnā Lavīze 27.06.2015

Uz priekšu :) Tā esi tu - publiski pieejama informācija, lai tu zinātu, ka neesi anonīma.
Tikai skaties, ko KL saka par citu personu cieņas un goda aizskaršanu masu medijos.
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004., 19.11.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Draudēji ar mani te izrēķināties? Te vēl viens KL pants:
132.pants. Draudi izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu
Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, —
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Printskrīni ir saglabāti, arī no iepriekšējās reizes. Man ir zināms arī tavs IP. Noskaidrot tavu adresi un visu pārējo ir tehniskas dabas sīkumi.