Pīlādzītis Kuldīgā - darbinieku attieksme

Kafejnīcā Pīlādzītis strādā agresīvi noskaņoti un neiecietīgi darbinieki. Īpaši tas attiecas uz rudas matu krāsas darbinieci. Īpaši vēlos , lai šai ziņai pievērš uzmanību visi suņu īpašnieki un draugi. Kad ģimene ar bērnu un nelielu dekoratīvu sunīti - levreti (https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Levrete) iegāja kafejnīcas Pīlādzītis vasaras dārzā, darbiniece ar rudajiem matiem , nekautrējoties un rupjā formā sāka vētraini skaidrot par suņu kaitīgumu un pat mēģināja ar roku sunītim iesist. Bērns no visa redzētā un dzirdētā bija vienkārši šokā !!! Bija grūti paskaidrot, kāpēc dusmīgā tante tik briesmīgi izturas pret viņas mazo mīlulīti. Ceļojot pa Eiropas valstīm nekur nav piedzīvota šāda attieksme pret suņiem , īpaši nelieliem. Parasti darbinieki pat atnes sunītim bļodiņu ar ūdeni. Aicinu visus suņu īpašniekus atcerēties par šādu attieksmi un mest lielu līkumu kafejnīcai Pīlādzītis, jo atbalstīt šādus cilvēkus ar savu naudu ir pilnībā nepieņemami.

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Nu viss, tagad mana kārta. Pirmais, ko redzu - tu esi no Dobeles rajona. Nākošais solis - publicēšu tavu vārdu un uzvārdu.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

es pateiksu kapec tu nerakstiji seit-tu rakstiji no saviem viltus profiliem to huinju, ko var redzeet seit

atkaartoju jautaajumu -cik slimai ir jaabuut ivetai lai seit pavadiitu 24 h ?

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

ja ? nu davaj nopublicee, un naakosais solis ko es izdariisu, es tevi caur tiesaam izdraaziisu

tikai neaizmirsti ka par katru savu publikaaciju tev buus jaatbild

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Viennozīmīgi veselākai par tevi, kas te no pusnakts jau sēž. Interesanti, cik tālu iesi un cik ilgi tevis pietiks? Nu ko, kādā citā interneta vietnē par tevi jau bija diskusija. Nu ko, ievietot te tavu īsto vārdu un uzvārdu? Tajā vietnē jau esi slavena. Varu padarīt vēl slavenāku, , , saulīt".

skaties paaraak neaizspeeleejies

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Ne nu kādu drāzīsi, nekā. Tev pat naudas nav. Apčurāsies tāpat kā toreiz, kad kādu puisi viņa it kā nepareizās seksuālās orientācijas dēļ gribēji publiskot. Toreiz arī sēdēji zemāka par zāli. Tu labi zini, par ko runāju.

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Visi printskrīni man ir saglabāti, tā kā pati vari smagi ieberzties. Arī no tās sarakstes.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

man skiet ka tu esi druumi ko sajaukusi. es neesmu bomzaina kuce lai sacenstos ar taadu kaa tevi seit par kaut ko. ko vispaar noziimee""cik ilgi tevis pietiks". tavs bazars ir zem katra slenga. tu domaa ka man dariit na ko kaa ar tevi te rieties? un slavena esi tu nevis es :) seit pat . taalu nav jaameklee.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

nu man ir naudas daudz vairaak kaa tev. tu te paraak leciiga es skatos esi. buus tevi pa iistam jaatbild par saviem vaardiem, ko saki, savadaak paaraak gudra esi ko?

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Tu, neizglītotā Dobeles rajona lauku blondīne, pat nezini, ko nozīmē vārds, , slengs" :D Drīz govis jāslauc, mauj neslauktas.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

man arii ir daudz dazhaadi priintskkrini saglabaati :D un ko tagd? aizej dirsu ar viniem noslauki dura ned.
ko tu te pluuti visulaiku un muldi bezteemaa?

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

taa, un tu esi no riigas, skaties ka es pie teviim ciemos neatbraucu, adresi jau uzzinaaju

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

un saubos vai tev ateju mazgaataaja ir pat 6 klases, nelec augstaak par savu dirsu kaadreiz var naakteis par to smagi atbildeet

Z zinaataajs7 25.06.2015

ko tu tur teici ka tev ir printscreeni? atbildi man uz jautaajumu, nehuj tu prinscreeno sveshu cilveeku datus?
tu zini ka par to draud kriminaalatbildiiba?

nu nu pastaasti veel ko tu tur dari? tad jau driizumaaa vareesi gaidiit pie seviim cieminjus.

Tev jau nav naudas, lai no savas Jaunsvirlavas atbrauktu :D

G glupajaizosijivetai 25.06.2015

oi, skatos tu zini arii cik man ir naudas, tu jau te visiem esi makus izskaitijusi, gan Pug, gan manaa ieliidusi, gan veel sazinkuros. a tu zini, ka sveshaa makaa skatities nedriikst? vismaz bez atlaujas. tas taa tev vistai paardomaam :)

G glupajaizosijivetai 25.06.2015

nu ja jau tu butu tik gudra tad vismaz vareetu nedirst pa tukso.
pateiksu priekshaa tev neapteestajai. es NEDZIIVOJU NE DOBELEE, NE JAUNSVIRSLAUKAA. ietetovee sev to uz savas sauraas PIERIITES

G glupajaizosijivetai 25.06.2015

hallo tu pamulke.dazhreiz uztureeties kaada pilseeta un dziivot ir divi DAZHAADI jeedzieni! bet tas jau nepieraada ka tas ir tiesi mans gadijums :D

G glupajaizosijivetai 25.06.2015

da tev jau pasai naudas nav tapeec jau tu te vienu plati kladzini un lien citu makos.
un es galigi NEBRIINOS, ka tev nav nekaadas privaataas dziives, strashanaja esi :))

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Ja vēl būtu mani dzīvē redzējusi :D