Pīlādzītis Kuldīgā - darbinieku attieksme

Kafejnīcā Pīlādzītis strādā agresīvi noskaņoti un neiecietīgi darbinieki. Īpaši tas attiecas uz rudas matu krāsas darbinieci. Īpaši vēlos , lai šai ziņai pievērš uzmanību visi suņu īpašnieki un draugi. Kad ģimene ar bērnu un nelielu dekoratīvu sunīti - levreti (https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Levrete) iegāja kafejnīcas Pīlādzītis vasaras dārzā, darbiniece ar rudajiem matiem , nekautrējoties un rupjā formā sāka vētraini skaidrot par suņu kaitīgumu un pat mēģināja ar roku sunītim iesist. Bērns no visa redzētā un dzirdētā bija vienkārši šokā !!! Bija grūti paskaidrot, kāpēc dusmīgā tante tik briesmīgi izturas pret viņas mazo mīlulīti. Ceļojot pa Eiropas valstīm nekur nav piedzīvota šāda attieksme pret suņiem , īpaši nelieliem. Parasti darbinieki pat atnes sunītim bļodiņu ar ūdeni. Aicinu visus suņu īpašniekus atcerēties par šādu attieksmi un mest lielu līkumu kafejnīcai Pīlādzītis, jo atbalstīt šādus cilvēkus ar savu naudu ir pilnībā nepieņemami.

J jurambas 21.06.2015

ņehuj līst ar suņiem sabiedriskā kafeijnicā:)

S Suncīts 21.06.2015

jurambas# izklausās precīzi kā kāds no Pīlādzīša darbiniekiem. Skarbi, ja tādi darbinieki.

D Dacite1974 25.06.2015

Es uzskatu, ka suņiem ir viņu vieta un cilvēkiem ir cilvēka. Nevar suni vest kafejnīcā un sēdināt uz krēsla ar viņa netīro pakaļu un ķepām, kur es pēc tam ar savu balto kleitu iešu apsēsties! Un vispār ir cilvēki, kuriem ir alerģija no suņu spalvas, ko tad darīt tiem iet laukā, tāpēc ka tavs suns tur sēd! Vai nav bišķu neriktīgi?

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Tieši tā. Nu kāpēc suņus būtu jāvazā pa sabiedriskās ēdināšanas vietām? Beigts būs, ja mājā pasēdēs? Uz darbu arī līdzi ņemat, piemēram, bankā vai ofisā? Un, guļot slimnīcā? Noteikti nē. Visu var, protams, bez bļaušanas, bet ja tā jau rudmatainajai darbiniecei dienā ir 10 apmeklētāja ar suni un viņai vēl kaku čupiņas zem galdiem jāvāc?

S Suncīts 25.06.2015

Gan #Dacīte1974, gan #Iveta visticamāk ir šīs kafejnīcas darbinieki. Viss kā dzīvē - rupjas, paštaisnas un ar nesodāmības apziņu. Viņas protams var teikt un rakstīt jebko, pat vnk uzsprāgt, bet zinot cik Latvijā ir suņu īpašnieku ļoti ceru, ka par kādu klientu būs noteikti mazāk. Un šī nodemonstrētā uzpūtība saņems samaksu mazākos ieņēmumos. Apsveicu.

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Neesam vis. Es, piemēram, Kuldīgā pēdējo reizi biju vidusskolas laikā. Un kafejnīcās savā dzīvē esmu tikai ēdusi, nevis strādājusi. Jums nenāk prātā, kāpēc cilvēkiem nepatīk cacas ar suņiem kafejnīcās? Un kāpēc par cacām ar suņiem iesmīn? Tāpēc, ka liekat suņus augstāk par cilvēkiem. Līdzās topikā arī viena ārdās: da mans suns maksā vairāk, nekā jūs, holopi, gada laikā nopelnāt! Nu un, iebaidīsi, ka neiesi uz to kafejnīcu? Neej ar, ies citi, kam patīk, ka ievēro sanitārās normas. Jā, un Latvijā ir daudz adekvātu suņu īpašnieku, kas nevelk suni uz kafejnīcu.

Piekrītu akjeezz.
Ivetai jeb Suncīts!
un tagad es tev, aita, izstāstīšu, kā tu maini nikus. Nomaini profila vārdu, vairākas reizes, lai publikai liktos, ka jūsu ir daudz. Tāpēc ar veco vairs rakstīt nevari, un secīgi mainās arī ieraksti, bet gramatika un stils tevi nodod. Vecs triks.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

iveta tu domaaji so diskusiju kuraa tevi visi nodirsa kaa garigi slimo? :OP

_________________________________________FY------------------------------

Vai tomeer sho?

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

pati iveta ielikusi so sudziibu un pati komentee.tavi niki-Dacite1974, jurambas. wow
tu domaa kaza ka visiem baigi interesee tava caureja par itkaa kautkaadu tur sunciiti
da ej tu nahuj

tak visiemskaidrs ka tu zem savas sudziibas esi sarakstijusi no citiem nikiem-es atpaziistu tavu stilu. vecs triks :D

S Suncīts 25.06.2015

Nāksies sarūgtināt visus iepriekšējo komentāru autorus - #Suncits un #Iveta ir divi dažādi cilvēki. Laikam grūti ar esošā intelekta apjomu saprast, ka Suncits savos komentāros kritizē arī # Ivetu.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

tu nevienu nevari saruugtinaat. tikai sevi. zini kapec ? tapec ka normaaliem adekvaatiem cilveekiem uzsplaut uz taadu kaa tevi .vini te izsakaas un aizmirst
bet tu visu laiku musorii vienu un to pasu. tas ir raksturiigs-pareizi-NEVEIKSMINIEKIEM:o

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

nu atziisties tgd visiem kas tev dziivee ir par proobleemu, tevi viirs ir piekraapis?laikam gan, ja jau sitaa pleesies virsuu visiem - kaa traka kuce. bet no otras puses- ka var taadu kaa tevi nepiekraapt?

S Suncīts 25.06.2015

Visa tālāka ķengāšanās tikai apliecinās to, ka kafejnīcas darbinieku un viņu līdzjutēju attieksme pret klientiem ir nojaušama palasot konentārus.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

nu zini...šizofreniķi arii kritizē savu dubultnieku :D

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

visi tak loti labi redz, ka te mēs preperējam tevi ivet, un tavu galvu..?tu gribi parunaat par savu šizofrenikes garadarbu kas ir sii sudziiba?paldies nee, es slimo "garadarbos" neveelos iedzilinaaties, esmu veel pie veselā sapraata

S Suncīts 25.06.2015

Interesanti cik ilgi pietiks jaudas rakstīt rupjības un necenzētus komentārus ???
Kolosāla reklāma uzņēmumam, ņemot vērā, ka internetā jau nekas nepazūd. Tagad daudziem ir iespēja izlasīt šos domu ģēnijus

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

pzd sudzibas.lv puse no sudzibas ir par/ap/no personas zem segvarda Iveta.

T taa_esmu_es_iVETA 25.06.2015

oi nobijos tu taa baidee ka laikam pati no taa katrreiz appluuties :) bet par šī reklāmas sekām ja atbildees, tad atbildēsi tikai tu iveta :)

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Negribēju rakstīt, lai nebarotu psihiski slimo trolli, kas tā aizrāvies, ka vairs nefiltrē, kas ko raksta. Administrācijai jau noziņots. Izdzēsīs kā mīļo ar visiem viņas 100 profiliem, ko var atpazīt pēc necenzētās leksikas, vienu tādu nesen izdzēsa.