PII Liesmiņa - Audzinātājas

Krievu dārziņš-vienīgais plīlsētā, parējie vai nu bilingvālie, vai nu latviešu. Audzinātājas pārsvarā nepārzin latviešu valodu, Sakarā ar ko nespej arī kvalitatīvi pasniegt to bērniem. Nācot no latviešu dārziņa uz vasaru, nespej sarunāties ar bērniem latviski un runa krievu valodā. Dažas audzinātājas latviešu valodu pārzin ļoti slikta līmenī, ir tikai pāris audzinātājas, kuras kaut maz spej normāli runāt. Ļoti bieži, izņēmot bērnu no grupiņas, vai vedot grupiņā var dzirdēt kā audzinātājas apspriež vecākus savā sarpā, apspriež arī bērnus pēc ārēja izskata un vecākus pēc viņa ienākumiem un dzīvesvietas (kurš bagāts, kurš nabadzīgs, kurš bērns gudrāks, kurš sliktāks) . Tika redzēts arī kā pastagās laikā runā pa telefonu, nemaz neskatoties ko dara bērni, kaut tie bieži kap ļoti auksti pa rotaļu laukumu! Uzskatu kā no audzinātāju puses ir iela bezatbildība! Runājot ar citam māmiņam no dārziņa neesmu vienīga, kam nepatīk šis dārziņš

BondsBonds 09.02.2020

Ja viņas tur ir, tad minimālais noteiktais līmenis ir.