www.sudzibas.lv Pieklajibas pec vardu neminesu 30-gadigs virietis nejedz ko dara gultaa..

Pieklajibas pec vardu neminesu - 30-gadigs virietis nejedz ko dara gultaa..

Gribu pasudzeties par savu jauno draugu, tagad jau ex-draugu. Iepazinamies pirms menesa, likās sakarigs. Pirms paris dienam nokluvam lidz gultai un AK-MANS-DIEVS! Vecim pari 30, bet gulta vēl sliktak kā 18-gadigs nemas, briziem vispar skiet, ka nejedz, ko dara! Es nevaru te aprakstit viņa ricibu detalās, ta jau butu pornografija, bet kaut vai tads fakts, ka otra rita censas paslepus to lietiņu bez prezervativa izdarit, kaut gan skaidri esmu pateikusi, ka tas jalieto! Otra diena man no viņa nemakuligas ņemsanas visas maliņas sapeja. Izlemu attiecibas partraukt, jo vairak sitadu apiesanos piedzivot nevelos. Vispar nesaprotu kā virietim 30 gadu vecumā var but tik maz pieredzes (it ka kut ko par bijusajam draudzenem ieminejas, bet tas drosi vien ari tikai uz vienu reizi). Man tiesam jasaka, ka pirmo reizi dzive partraucu attiecibas tadeļ, ka virietis ir slikts (nemakuligs) gulta!

E Eseseseseseseses 12.11.2009

va vellos, bez maz vai liekas, ka es viena pati visu so forumu uzturu...tik daudz atsaucju uz manis rakstiito... buus jaatver sava weblapa, vismaz savaa labaa drukaasu, he, he...

juri, izdari pats sev pakalpojumu un aizveries; visi tie tavi 'vienalga esmu pārāks par jums visiem kopā ņemot, nožēlojamās', 'Nosprāgsti!' vien liecina par tavu neizmeerojamo prastumu un elementaaras uzvediibas kultuuras truukumu. kaa arii par probleemaam ar pasapzinju un drosi vien arii ar sievieteem vispaar...un tad, kad esi izmisiigi izbreecies, bet vienalga netiec galaa, tad aicini talkaa administraaciju - cik aizkustinosi!

seherezade, nedomaa, bet aizej iedzer 100 gramus...vieglaak paliks un nebuus katru vakaru jaaskriinee internets un jaadzenaajas pakalj maniem tekstiem...kaut gan - lasi un pamaacies, ko noziimee tiesaa valodaa izteikts viedoklis...

K kiks 12.11.2009

Ziniet dāmas, kas te piekrītoši raksta, jūs gan esat lētas un ceru ka jums dzīvē kaut kas mainīsies, ... citādāk vien būs jāpaliek dzīvot ar vairākiem kaķiem vienistabu dzīvoklī, un neapmierinātā, vienkārši, galīgi garām visa sūdzība, ja šī tava sūdzība tiktu publicēta ar tavu vārdu un tavu fotogrāfiju, šaubos ka kāds vīrietis vairs uz tevi paskatītos...

E Eseseseseseseses 12.11.2009

kik, tu esi tas pats juris?

J juris 13.11.2009

Tu esi debīla eseseseses, nu ko tu man piesienies, nē tas neesmu es, teikšu latviski un lai administrācija man piedod, EJ DIRST!
ne tu mani taisīji, ne tev par mani spriest un ne tev arī spriest par manām neveiksmēm vai veiksmēm.tā kā PN!

L Lepi 13.11.2009

Interesanti, cik viņam ir bijušas!!! No super veča neviens neskries prom.

E Eseseseseseseses 13.11.2009

labi, primitiivais juri..nav briinums, ka deelj taadiem kaa tu un autores aprakstiitais tipaazs, latviesu tauta izmirst..

I ierēcuparjums 13.11.2009

erm..īstenībā no malas skatoties jūs visi te kkādi tizli esat savākušies, itsevišķi meitenes kautkādas glupas zosteles, tik nereāli stulbus textus dzen o_0 un tēma arī psc kautkāds..izskatās ka latvijā tiešām ir aptrūcies sakarīgu ļautiņu, vieni dolbaki kkādi..skumji.

D Džons 13.11.2009

Neapmierinātā: man kā vīrieša cilvēkam jāizsaka tev līdzjūtība, ka trāpījies tik neprasmīgs vīrietis. Ko padarīsi uz pieres jau nav rakstīts cik labs/slikts viņš būs gultā. Gan jau trāpīsies īstais, tikai pacietību!
To Juris: Atvaino bet tev ir totāls audzināšanas trūkums, vai arī ļoti zems intelekts. Neviens audzināts cilvēks neplātās ar kaut kādu iedomātu savu pārākumu, vai to, ka viņam kaut kas ir vairāk un labāk, nemaz nerunājot par to, ka audzināts cilvēks nerunā rupjības!!! Ja tavi vienīgie argumenti ir pateikt PN nu tad tu esi vienkārši nožēlojams, bet lai tev veicas.

č Čupa 15.11.2009

Tev laikam bija kājas krusteniski un tu principa pēc neko nefarīji lietas labā. Tev vajadzēja lai viņš pats visu sāk un pabeidz. Viņš arī sāka, bet nepabeidza, jo tev kājas krustā bija. Tev sāp visas maliņas? Protams, jo viņš šturmēja bet nevarēja. Totie tagad viņš piš tavu draudzeni un šo ainu ar tevi viņš atceras, kā nepatīkamu fragmentu no savas dzīves ar ledus aukstu sievieti.

Malace, Cupa, Tu ar manu bijuso esi uz viena vilnja, iedosu tev vinja telefonu, satuseejiet, tad paskatisos, kadu dziesmu nakosa rita dziedasi. Deru, ka tad pati 'kajas krustaa' (ofigennijs izteiciens, starp citu) ciesi jo ciesi turesi...

Mamma 15.11.2009

Zostele nav tas pats kas Tele bet uz to pašu pusi jau velk kur te ir sūdzīoibu adminis ka tik tizlas sūdzības katrs piderass raksta

S Sivēnssivēnadraugs 15.11.2009

Nezin neviens, kas ir cilmes šūnas.

Labi, paņemšu tevi priekšā, vai tu to gribi vai nē!

Gaidīšu trepju telpā!

N Neapmierinātā 15.11.2009

Vai tev tripers vai tamlīdzīgas novirzes nav? Un jālauž tev mani būs ne pa jokam. Skaties vai spēciņa pietiks, mani, tik lielu mammu nogāzt. Pat pārkraujot vispirms vienu, pēc tam otru krūti, ir jāatvelk elpa. Un armatūru paņem, ko ar zilo izoleni pietīt krāniņam, jo jāsprauž būs ilgi un spēcīgi. Lai nesagurst bračka.

L Loreta 16.11.2009

Ew, tas viss nav smuki, vajag ņemt iniciatīvu savās rokās vai vienkārši pateikt, ko vēlies...lai gan te vairāk izskatās, ka vienīgais, kas ir un ko spēj neapierinātā, ir-pretenzija un visā..

T toNeapmierinātā 16.11.2009

Nē, resnās man nepatīk, tad lai Juris tevi ņem!

P People.com 16.11.2009

Oj, kādi jūs te visi seskapatalogi ahujennie:D:D:D:D

T test 16.11.2009

T topeople 16.11.2009

Eu, kā tu ieliki bildi?

Iemāci! Fiksi!

P People.com 16.11.2009

Reāli, ne:D:D:D
Vienkārši zem texta ir podziņa''browse'' un liec bildes droši iekšā:)):))