www.sudzibas.lv Piedzīvojumi.lv Krāpnieks un melis/Raimonds &Scaron

AtrisinātaPiedzīvojumi.lv - Krāpnieks un melis/Raimonds &Scaron

Ja Jums ir lieka nauda, droši griezieties pie Raimonda Šūpulnieka, kas uztaisījis "skaistu" lapu un piedāvā daudzus eksotiskus ceļojumus par lētu naudu. Ar šā cilvēka palīdzību jūs no liekās naudas ātri atbrīvosieties - Raimonds Šūpulnieks to pieņems kā iemaksu par jūsu izvēlēto ceļojumu, kuru jūs neredzēsiet kā savas ausis. Kad prasīsiet kādu kvīti par iemaksu, jums paziņos, ka tad būs jāpiemaksā nodokļi par visu braucienu. Protams, tad jau negribēsies maksāt, un var jau iztikt bez kvīts, jo puisis tāds godīgs izskatās. Ar to arī pasākums pamata beidzas, puisis nozūd tālēs zilajās ar jūsu naudu, telefonu vairs neceļ, uz @pastiem neatbild, no tikšanās izvairās, un noķerts aiz rokas jūs nepazīst un neko neatceras. Jaukus jums ceļojumus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Raimonds Šūpulnieks vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

R Raimonds__ 26.06.2015

Reālas atsauksmes par Piedzīvojumi.lv ir iespējams izlasīt šeit: https://www.facebook.com/piedzivojumilv?sk=reviews
Jūs droši variet rakstīt jebkuram no šiem bijušajiem klientiem un pārliecināties, ka nekādas mistiskas piemaksas netiek prasītas un šī sūdzība ir izdomājums.

Šīs sūdzības autors varētu norādīt kuram ceļojumam pieteicās un pievienot līguma kopiju, jo neviens rēķins par ceļojumu netiek izraktīs pirms līguma noslēgšanas. To pateiks jebkurš, kas pieteicies ceļojumam. Un pat teorētiski nav iespējams nevienu cilvēku no šīs personas piekrāpt, jo visa klientu iemaksātā nauda tiek apdrošināta, par ko variet pārliecināties Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Ja sūdzības autors nevar parādīt līguma kopiju vai rēķinu, tad šai personai nekad nav bijusi darbība ar minēto personu.

Šo sūdzību, iespējams, ir veicis kāds konkurents, kuram tik labi neveicas ar tūrismu, ka jānomelno cits ceļojumu organizators.

S santa42 26.06.2015

Šī sūdzība ir pilnīgs izdomājums un meli. Biju ar piedzīvojumiem slēpot uz Val di Sole Itālijā un ceļojumā ar rolleriem Sicīlijā. Viss ļoti organizēti un forši. Droši varu teikt, ka Sicīlija bija labākais ceļojums manā mūžā. Raimonds ir pozitīvs un izpalīdzīgs puisis, vakari paiet klausoties viņa ceļojumu stāstus un iedvesmojoties pašai. Tagad rudenī ar viņiem ceļošu uz Ameriku braukt ar kabrioletiem un nemaz nešaubos par ceļojuma kvalitāti, jo ja to organizē Raimonds, tad zinu viss būs pārdomāti un jauki. Pavasarī mums bija Amerikas grupas sapulce, kurā gājām pārgājienā gar Amatu ar desu cepšanu un pirtiņu vakarā viesu namā "Laimes ligzda". Neticiet šai viltus sūdzībai, jo šeit nepatiesu informāciju anonīmi var ierakstīt jebkurš konkurents.

Bildītē variet redzēt, kā mēs iesildāmies vingrojot pirms Amatas pārgājiena.

L Līga Celiņa 24.07.2017

+ pievienojos šim komentāram. 2 x biju ceļojumā ar Piedzīvojumi.lv-labākie atvaļinājumi mūžā-darbs, telefons un ikdiena atika aizmirsta pilnībā.
Publisks fui,sūdzības autoram

R Raimonds__ 26.06.2015

Tā kā persona ar vārdu "Ričs" nevienā no mūsu Piedzīvojumiem nav piedalījusies un pieteikusies, tad ir aizdomas par šīs sūdzības autoru M., kurš tāpat kā mēs organizē ceļojumus, bet viņa slikto pakalpojumu dēļ klienti labprātāk izvēlas mūs. Šī iemesla dēļ arī šī persona veic šādus nepatiesus ierakstus.

Atšķirībā no šī ieraksta autora man nav ko slēpt un viss ir godīgi, tāpēc ja neesmu kādā no mūsu Piedzīvojumiem kā grupas vadītājs, tad mani var satikt mūsu birojā Cēsīs, Pļavas ielā 5, 16. kabinetā. Un jebkurš ir laipni aicināts braukt ciemos, pastāsīšu sīkām par mūsu fantastiskajiem Piedzīvojumiem, parādīsim foto un video kā mums gāja iepriekšejos Piedzīvojumos, lai kliedētu šaubas un pierādītu, ka šī sūdzība ir bez iemesla un aplama. Par mūsu piedzīvojumiem ir rakstījuši Delfi (http://turismagids.delfi.lv/es-celoju/citads-celojums-latviesi-ar-motorolleriem-apcelo-siciliju-1-dala.d?id=44953352) un žurnāls Cosmopolitan (2015. gada februāra numurs).

Kā jau Santa minēja, tad šeit tiešām anonīmi sūdzību var ierakstīt jebkurš, tāpēc ieteiktu vispirms pārbaudīt informācijas patiesumu nevis ticēt nepatiesiem apmelojumiem no izdomātām personām, kas uzdodas par itkā neapmierinātu vai apkrāptu klientu.

V VanDeBo 11.11.2015

Krāpnieks gan !!! Pieder un darbojas : TERE.LV, DIGITO.LV, PIEDZIVOJUMI.LV, HOSTE.LV, (pieder: SIA Digito un SIA Tere ) ... visur figurē viens krāpnieks - Raimonds Šūpulnieks(1985.g.) kurš tā turpinot drīz paliks bez dažiem locekļiem!!!

NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEIESAISTIES LIETAS AR Raimondu Šūpulnieku. PĀRBAUDĪTS, GADU GADIEM ATROD KĀ NO CILVĒKIEM IZKRĀPT NAUDU NESNIEDZOT APSOLĪTO PAKALPOJUMU.

UZ E-PASTIEM NEATBILD, VISI TELEFONA NR.IZSLĒGTI !!!

p.s. NEESMU KONKURENTS VAI KAUT KĀ TĀ !!!

I Ieva Z 27.01.2016

Sūdzības autoram lūdzu aprakstīt konkrētu situāciju nevis anonīmi veikt šādu ierakstu. Ar minēto personu šobrīd atrodos braucienā ar kabrioletiem pa Floridu un ir ideāli - mums ir iedoti 2016. gada Ford Mustang un ir ideāls brauciens. Vienīgi vienu dienu lija lietus, bet laikapstākļiem nepavēlēsi.
Pirms pieteikšanās arī es izlasīju šo sūdzību internetā un nedaudz satraucos, bet galā viņam pajautāju, kāpēc šāda sūdzība un viņš man izstāstīja situāciju, ka sūdzības autors ir kāds neizglītots santehniķis Bruno no Salaspils kurš nevienā no braucieniem nekad nav piedalījies, bet rezervējis domēnu par 10EUR, kuru beigās sapratis, ka nevajag un tad nu pierakstījis visus portālus ar šādām aplamām sūdzībām.

G gircvilx 15.03.2016

Rakstītais ir PILNĪGĀKĀS MUĻĶĪBAS. Raimonds ir GODA VĪRS, kurš apvieno slēpot un snovot gribētājus un par ļoti sakarīgu samaksu aizved uz kalniem, PERFEKTI noorganizējot visas blakus lietas - inventāra nogādāšana, avio, transfērs, hotel check in u.c. Atliek tikai domāt par savu vaļasprieku. Paldies PIEDZIVOJUMI.LV komandai un Raimondam Šūpulniekam personīgi.

R Raimonds Egle 26.07.2016

Biju ar Raimondu Amerikā...Viss kā nākas, ka solīts, viss bija feini

K Kpetersone 04.10.2016

Ričs11 - ja jau kā tu saki Raimonds ir no tevis paņēmis naudu un nenodrošinājis ar pakalpojumu, tad kāda velna pēc tu te raksti sūdzības tā vietā, lai grieztos policijā?! Reālu patērētāja sūdzību no konkurentu sūdzības atšķir viena lieta - skaidri un gaiši izklāstīti fakti. Cilvēks, kurš tiešām ir ticis apkrāpts centīsies pēc iespējas sīkāk visu izklāstīt kā ir bijis, savukārt konkurenti raksta sūdzībās tikai vispārinātus tekstus bez konkrētas pierādījumu,faktu bāzes. Kur ir sarakste ar Raimondu par ceļojumu, kur ir bankas maksājuma uzdevums, ka esi viņam pārskaitījis naudu ?! Nepazīstu Raimondu, lai viņu aizstāvētu, bet apskatoties mājaslapā var redzēt, ka ceļojumi nav no lētajiem (es pēc sava maciņa spriežu) un pirmā iemaksa parasti ir vismaz 600 euro. Tu gribi teikt viņš no tevis ir paņēmis 600 euro un tu tā vietā, lai grieztos policijā raksti šeit, ka viņš ir krāpnieks un tas arī viss ? Pat nepiemini cik viņš ir izkrāpis ?! Šī nomelnojošā sūdzība man tieši liek vēl vairāk domāt par to, ka Raimonds tiešām piedāvā kvalitatīvus un aizraujošus ceļojumus un kādam tas dikti skauž, jo nespēj nodrošināt tādu kvalitāti. Un manuprāt adekvāti domājoši cilvēki to sapratīs un Raimondam satraukumam nav pamata.

R Raivis Pudans 21.12.2017

Bijám itàlijá slépot ar grupu 2 x - viss perfekti - atveda, aizveda, izslépojámies. Neko sliktu pat tuvu nevar pateikt par viņu.

K Kārlis Bergmanis 16.02.2018

Ar piedzīvojumi.lv esmu bijis divos ceļojumos ar Tuk Tuk pa Indiju un uz Kambodžu, ar Raimondu iepazinos Indijā, un varu pateikt tikai vienu viss tas sliktas un nomelnojošais kas sarakstīts ir tīrākais buļļa sūds, abi ceļojumi bija izcili labi organizēti. Un tiešām tiem anonīmajiem sūdzību rakstītājiem gribētos pajautāt, kāpēc neuzrakstāt kas par ceļojumu, kurā datumā, un kas tieši nepatika un ja ceļojms nenotika tad kur ir problēma griezies pie patērētāju aizsardzības birojā un lai tad to slikto Raimondu izkrata kā nākas! Kārlis B.

L Lienek 18.09.2018

ari gribu komentet.. biju Kambodžu! ... esmu celojusi daudz!.. un Kambodza ar piedzivojumi.lv ir bijis labakais celojums! loti patikas!

I Ieva Dzhii 12.07.2020

Uzņēmums darbojas negodīgi, cenšoties izvirzīties konkurentu priekšā caur meliem, citu nozākāšanu un ideju zagšanu. Piemēram, nozogot no "Postos" tā darbinieku izstrādātos Latvijas izaicinājuma 2020 maršrutus un piedāvājot savā mājaslapā bez maksas ar konkurentus nozākājošu tekstu. Esmu Postnos kliente un riebīgi skatīties uz tādu darbību. Ievadot meklētājā postnos.lv tiek veikta pāradresācija uz Piedzivojumu mājas lapu. Nelietību un nozākāšanu ir daudz. Pie tam uzņēmums Piedzīvojumi darbojas bez valts obligātā nodrošinājuma, kas padara to darbību par nelikumīgu. Ņemot vērā tā emocionāli nestabilo vadītāju, kuram patīk lamāties un ir problēmas uzņemt kritiku, uzņēmumu vajazētu likvidēt.

R Raimonds__ 14.07.2020

Saprotams ir krīze un vīrusa blokādes dēļ tūrisms praktiski ir apstājies, kas ir ļoti labi redzams tūrfirmu apgrozījumos, bet ļoti žēl, ka Postnos cilvēki kā Valdis Vītoliņš, Kārlis Zemke vai Aleksandra Terendjaka slēpjoties zem vārda "Ieva Dzhii" un veicot šādas anonīmas sūdzības ir gatavi nomelnot konkurentus.

Tiekās Piedzīvojumos! (jau kopš 2012. gada)

// Raimonds no Piedzīvojumi

R 15.09.2022