Pie Kristapa kunga - apkalpošana

Labdien!Jau labu laiku esmu vēlējusies pasūtīt ēdienu tieši šajā restorānā, tad nu šodien tieši uz darbu bija jāņem līdzi ēdiens, tāpēc iegāju tur. Pirmo reizi biju tur. Eju, redzu divas sievietes čupojās, es viņām :''Labdien! vai es varētu līdzi pasūtīt?'' šīs man,ka jā utt un ar tik nejauku skatienu pētīja un nesaprata kā es varu nezināt kur viņiem stāv menu. Kad menu jau paņēmu, galīgi nebija vēlēšanās neko pasūtīt,ja divas dāmas stāv un acīmredzami mani apspriez. Labi, izdomāju,ka gribu cēzara salātus ar cūkas krūtiņu. Izsita man čeku un nu tagad maksašu ar karti, ielieku karti terminālī un pamanu,ka uz čeka ir pārāk liela summa,, hmm skaidrs, iesita,cēzaru ar vistu. Es šai saku :''Es ar cūkas krūtiņu pasūtīju.'' Tad nu sekoja atbilde no šīs oficiantes ļoti skaļā tonī + vēl izreiktz krievu akcents :''Jūs pati teicāt ar vistu!!!!!!'' es tāda :''Nē, ar krūtiņu'' Šī persona demonstratīvi, neapmierināta sāka sist pa kases aparāta pogām (laikam atmaksu taisīja). Man šāda attieksme pieriebās, es viņai saku :''Ziniet, es laikam pārdomāju,paldies!'' ņemu ārā savu karti uz ko šī man :''Tā nu gan nevarēs!!!!!'' es pretī: ''Redz,ka varēs'' izņēmu savu karti un aizgāju. Sev nopakaļ vēl dzirdēju komentārus.Man ir kauns,ka klientu apkalpošanā strādā tādi cilvēki. Es pati strādāju šinī jomā un zinu,ka sava nepatika vai privātās lietas ir jānoliek malā. ieteikums tām meitenēm ja lasa - Nu nedariet darbu,kurš Jums nepatīk/riebjas!Sabojāja manu pirmssvētku dienu! :)

D

J jenny 23.12.2014

krievu akcents - ko tas vispar nozīme? cik reizes ar Latviešu akcentu man apkalpoja briesmīgi!!!

S sunskakisvarnapele 23.12.2014

Kadas privatas lietas? Kas Tev murgojas? Es varetu loti labi iedomaties ka tada kliente ka Tu sabojatu manu pirmssvetku dienu ka pardevejai. Slikti ka tur nebija apsarga, kas varetu apturet tadu iedomigo pirceju...

Kāda velna pēc tāda "krūtiņa" vispār velkas uz normālu iestādi un bojā gan garastāvokli apkalpotājām un vēl sataisa cilvēkiem problēmas ar kases aparātu. Ja iedomīgā fūrija tiešam strādātu apkalpojošā sfērā, tad viņa jau nu šādas sūdzības nerakstītu - par pašu kādreiz var uzrakstīt. Drīzāk nekauņa, kurai gribējās savu netīro garīgo noskalot kādam sataisot nepatikšanas.

L Linda Vanaga 25.12.2014

Saprotot tevi un atbalstot tevi novēlu tev skaistus svētkus un iepirkties pārbaudītās vietās. ;)

M Modžus 25.12.2014

Pilna Latvija ar cilvēkiem kuriem psihiskas problēmas.Anulētu čeku, saņemtu savu cūkas vai cāļa krūtiņu un nebūtu nekādas problēmas.

D Deizija100 30.12.2014

Manuprāt, lielākā daļa no Jums nav izlasījusi vispār manis rakstīto!!! Ja demonstratīvi, neapmierināti, ar pūšanu, elšanu uzdrīkstās sist pa kases aparāta pogām, tad kaut kas viņai noteikti nebija kārtībā! Atmaksu uztaisīt nav tik grūti, bet izskatījās, ka viņai tas prasa pamatīgas pūles. Tāpat arī, ja ienāk klients, tad būtu jāpārstāj ar savu kolēģi čupoties, kaut ko ņemties, bet gan vajadzētu pieņemt pasūtījumu. Tāpēc arī nedzirdēja, ko pasūtīju, jo tam nepievērsa uzmanību. ;)