www.sudzibas.lv Picu darbnīca Darbiniekiem fui

Picu darbnīca - Darbiniekiem fui

Teikā viss atļauts? Kur darbiniekiem cimdi, cepures un matu gumijas? Kāpēc netiek ievērotas sanitārās normas? Kāpēc nododot picas klientiem savā starpā jāaprunā citi klienti un jāsarkst dodot picu? Un kad aizrāda, tad pasaka lai ja nepatīk ēd citur... Ok, tā arī darīsim.

28.07.2020

° °Ilze 06.03.2020
Nelaipna apkalpošana

Labvakar aizsūtīju meitu uz Picu darbnīcu Skuju ielā 23
Kasiere meitene ar sarkaniem matiem un brillēm nelaipni atbildēja bērnam,ka nākamreiz lai dod precīzu naudu.Kautgan nauda nebija ļoti sīka. Un bija vēl jagaida 20 minūtes ilgāk.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Nepatīk dzīve? Ir taču striķis! Ierīvē ar karbonādes taukiem, saēdies sapuvušos ķiršus un cilpā iekšā! Tik daudzi par to būs pateicīgi.

V VilnisBanga 30.07.2020

Es arī nesaprotu, kopš kura brīža picu cepējs skaitās prestiža, vīrišķīga profesija, lai tik iedomīgiem justos. :D
Saprotu par ko tu runā. :D

P PicuDarbnica 26.10.2020

Sudzibas autors savu nickname izdomaja skatoties uz savu dzimumlocekli