Pica Peperoni - Pica peperoni

Lai arī cik liela krīze būtu latvijā, bet izskatās, ka Ventspilī viss iet uz urrrrraaa! Ventspils pilsētas svētku laikā, lai remdētu savu izsalkumu, iegriezamies vietējā ēstuvē - ''Pica Peperoni'', līdz slēgšanai bija palikušas 50 min. nopriecājāmies, ka beidzot esam atraduši vietu kur paēst un devāmies iekšā. Tur mūs sagaidīja ar vārdiem, ka šodien viņiem jau ir pietiekoši daudz pasūtījumu un viņi mūs neapkalpos...ok, es saprastu, ja tur būtu piebāzts un nebūtu kur apgriezties, bet visi galdi bija tukši, nebija neviena cilvēka!
Protams, ilgi neuzbāzāmies un aizbraucām paēst tur, kur ir svarīgs katrs klients.
Tagad noteikti zinu vietu Ventspilī, kur nākošā ciemošanas reizē, neiegriezīšos paēst, un neieteikšu to arī citiem, jo, ja ir šāda attieksme, tad domāju, ka arī apkalpošana tālu neatpaliek.

J

I I............. 09.08.2010

Ja darbiniekiem maksātu algas no apgrozījuma, tad visi būtu gatavi apkalpot arī pēc darba laika. Tagad jau visiem minimālās stundu likmes in darbinieki galīgi nav ieinteresēti censties un taisīt apgrozījumu. Īpašniekiem viela pārdomām.

ķ Ķazis 11.08.2010

Diemžēl I... ir taisnība. Katram ir prieks censties, ja zin, ka par to dabūs vairāk. Bet nu zaudētāji ir gan neapmierinātie klienti, gan maz pelnošie darba ņēmēji, gan arī skopulīgie darba devēji. Gudrie uzņēmēji rīkojās savādāk un tur jau ieguvējas ir visas puses.